שמפו ללא מלחים – לשיער בריא וחזק

שמפו הוא מוצר של חובה, אבל שמפו ללא מלחים הוא מוצר איכותי במיוחד, מתאים לכולם ולכל סוגי השיער, פשוט עם ערך מוסף. הרבה מאוד מסוגי השמפו שתמצאו על המדפים מכילים מלחים שונים, בריכוז משתנה. מלחים אלו עלולים, עם הזמן והשימוש התדיר, לייצר נזקים לשיער עצמו, לזקיק השערה, ואף לקרקפת, נזקים שיתבטאו בבריאות השיער שלכם ובחוזק השערה.

הנתרן הכלורי הוא מלח מסוג מאוד נפוץ, מלח השולחן שלכם, והוא מצא את דרכו לעולם התמרוקים, ובעיקר לבקבוקי השמפו. הסיבה העיקרית שבגינה מלח הנתרן הכלורי מוכנס לרכיבי השמפו, ועוד בכמויות לא קטנות כלל וכלל, היא חלקו בהקצפת השמפו, אך הקצף, גבירותיי ורבותי, לא קובע את איכות השמפו.

עדיף שמפו ללא מלחים, גם אם זה מקציף פחות

יש כמה שגיאות תמימות שעושים צרכני השמפו, ובעצם כולנו, מפאת חוסר בהשכלה בנושא, שכן התחום לא מדובר כלל, והרוב לא מודעים לכך שהמלחים הללו יוצאים נזק. אנשים קונים כיום שמפו ממוצע בחנות ובוחרים בו לפי:

  • ריח שנשאר – אנשים בוחרים בשמפו עם ריח שהם אוהבים, ושנשאר הרבה זמן על הראש
  • רמת ההקצפה – ישנה אשליה שככל שהשמפו מייצר יותר קצף במהלך החפיפה, כך הניקיון טוב יותר. מדובר בטעות, ובסיבה העיקרית מדוע יש כל כך הרבה מלחים בשמפו.
  • מחיר – רוב האנשים קונים שמפו (עם או בלי מלח) בזכות המחיר הזול. לרוב עם הזמן נמצא עצמנו משלמים על בחירה זו מחיר גבוה לאורך זמן, מחיר שקשה לפצות עליו, וזה בריאות השיער.

מדוע בוחרים שמפו ללא מלחים?

שמפו ללא מלחים שומר על השערה עצמה מפני היובש שהמלח מעודד. היובש של השיער הוא רק החלק הראשון בחבילה, אבל מה עם היובש בקרקפת (והיווצרות קשקשים?)? שמפו נטול מלחים לרוב יהיה יותר שמנוני, בעל שמנים איכותיים שמזינים את השערה, ועושים את הפעולה ההפוכה למלח – במקום לייבש הם מלחלחים ושומרים על חיוניות השיער.

שמפו ללא מלחים שומר על הקרטין שלכם תקין. הקרטין הוא אותו החומר שבונה את השערה, כך שהקרטינים הם אבני-הבניין של השיער שלנו. היום תוכלו למצוא בקלות מגוון רחב של שמפואים מקציפים איכותיים ועם ריח מעולה, ללא הבחירה השגויה בשמפו עם מלחים שפוגעים לכם בשיער ובקרקפת.

אהבתם? מוזמנים לשתף

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email