0722-796-027
   
 
  דרמוסתטיק קליניק
מומחים לרפואה אסתטית,
הצערה ושיפור מראה הפנים


טלפון: 03-6135398

בית הרופאים ריינס 18 תל אביב
 
 
 

 קוסמטיקה רפואית ודרמו קוסמטיקה

Back
 
נוגדי החמצון מאטים את הזדקנות העור.

לפי התיאוריה המקובלת היום, ההזדקנות נגרמת כתוצאה של נזקי הרדיקלים החופשיים ("תיאוריית הרדיקלים החופשיים") לכן נוגדי חמצון כחומצה אלפא ליפואית, אסטר ויטמין C, אידבנון, DMAE ,Q10 ואחרים הנלחמים באותם רדיקלים הם בעלי בריתנו במלחמה בהזדקנות העור. חומרים אלה יכולים לעצור ואף לתקן את העור הפגום וכך להחזיר את גלגל הנעורים לאחור!                                               

הרדיקלים החופשיים - תוצר לוואי של תהליכי החמצון בגוף, גורמים נזק לתאי העור ומחישים בכך את תהליך ההזדקנות.

חשיפה לשמש,רעלנים,תזונה עתירה בשומנים רוויים,עישון סיגריות,שתיית רבה של משקאות אלכוהוליים ולחץ נפשי כולם מאיצים תהליך המכונה "לחץ חמצוני" ושחרור של רדיקלים חופשיים הגורמים נזק לכל חלק בתא כולל למולקולות הקולגן והאלסטין האחראיות לחוזק ולאלסטיות של העור.כתוצאה מכך העור הופך לנוקשה,מאבד מגמישותו ומאחידותו. התוצאה הסופית היא שהרדיקלים החופשיים גוזלים מהעור את מראהו הצעיר. נוגדי החמצון השונים פועלים בסינרגיה כלומר בשיתוף פעולה המגביר את האפקט הטיפולי של כל אחד בנפרד.הם לוכדים ומנטרלים את הרדיקלים החופשיים ומונעים בכך את הנזק לתא.בנוסף לחלקם תכונות אנטי דלקתיות ודה פיגמנטציה.

אנו משתמשים בשילוב של חומרים רפואיים בקוסמטיקה הרפואית ונוגדי חמצון חזקים בדרמוסתטיקה הרפואית לטיפול במגוון בעיות עור הקשורות לגיל: צלקות אקנה,כתמי עור,גוון עור לא אחיד וחסר ברק,עור נפול מקומט  וחסר חיוניות,והקמטוטים והעיגולים הכהים מתחת לעיניים. מרקם העור משתפר ללא הכר לאחר טיפול של שבועות ספורים בלבד כשאפשר להבחין בשינוי כבר לאחר ימים מעטים.
 
 
אנו מציגים חלק ממגוון מוצרי הקוסמטיקה והדרמוסתטיקה הרפואית:
 
  קרם אלפא ליפואיק     קרם ACTIV C
     
הקרם עשיר בנוגדי חמצון וחומרי הזנה ובמיוחד בנוגד החמצון חומצה אלפא ליפואית.
חומצה אלפא ליפואית((ALA היא מולקולה טבעית לחלוטין,מסיסה הן במים והן בשמן,נוגד חמצון ונוגד דלקת החזק ביותר בטבע  ומצוי באופן טבעי בכל תא ותא בגופינו.ויש המגדירים אותה אף כויטמין כביטוי לחשיבותה העצומה בגופנו.

חומצה אלפא ליפואית משתתפת ביצירת אנרגיה בתאים,משתתפת בתהליכי דהטוקסיפיקציה והגנה על התאים,מגבירה את השפעתם החיובית של נוגדי חימצון אחרים כויטמין C ו-E ומאיטה את הזדקנות התאים. חומצה אלפא ליפאית מונעת גליקציה ובכך שומרת על הקולגן,החומצה בעלת סגולות אנטי דלקתיות ומתאימה אף לטיפול בחזזית וורודה החומצה סוגרת נקבוביות מוגדלות,מטשטשת צלקות קמטים וקמטוטים.החומצה ממריצה את זרימת הדם ונותנת ברק וחיוניות לעור הפנים.

בטיפול קבוע העור הופך לחלק, זוהר רך למגע וללא פצעונים.היחיד מבין נוגדי חמצון שגורם גם לפילינג שטחי לחידוש עור הפנים.הקרם יעיל במיוחד לבעיות הבאות: שקיות ונפיחות מתחת לעיניים,נקבוביות מורחבות,צלקות אקנה ועור עייף וחסר ברק.עקב תכונתו האנטי דלקתית הקרם מתאים במיוחד לבעלי עור רגיש עם נטייה לאדמומיות.
לתוצאות מיטביות יש לשלב עם אסטר ויטמין סי.
  קרם עשיר בנוגדי חמצון ובמיוחד אסטר ויטמין סי.

אסטר ויטמין C:
  • נוגד חמצון מעולה המונע את נזקי הרדיקלים החופשיים וממריץ את יצור האלסטין והקולגן החיוניים לגמישות וחוזק רקמת העור.
  • תורם לייצוL-CARNITINE  וייצור האנרגיה בתאים.
  • תורם גם לייצור נוירוטרנסמיטורים החשובים במערכת העצבים.
  • מעכב ייצור חומצה אראכידונית ובכך מעכב דלקת.

היחידי מבין נוגדי החמצון שמטפל בקמטים ולא רק מונע אותם!

הויטמין מונע את נזקי כוויות השמש ומחזיר לעור המזדקן מראה חלק צעיר וזוהר.

יעיל מאד לקמטים וקמטוטים בצידי העיניים ומעל השפה העליונה בעור מדולל שאבד ממוצקותו בשל נזק לקולגן וחשיפה לשמש.
     
     
  קרם אידבנון IDEBENONE     קרם גליקוליק GLYCO-VIT
     
קרם עשיר בנוגדי חימצון ובמיוחד - אידבנון (IDEBENONE).

נוגד חמצון חזק, נגזר סינטטי של האנזיםQ10  החודר לעומק העור בקלות גדולה מהQ10. חודר לתאים ומונע את נזקי הרדיקלים החופשיים ונזקי הסביבה, מאט את תהליך ההזדקנות ומאריך את חיי התאים ומעניק לעור לחלוחיות וברק.

בשימוש יום יומי קרם האידבנון משפר את מרקם העור הכללי ונותן מראה צעיר בריא ורענן.

מתאים במיוחד לעידון קמטים וקמטוטים שנוצרו בעור יבש ועבה שנחשף לשמש.
  קרם בריכוז גבוה של חומצה גליקולית ונגזרותיה
חומצה גליקולית המופקת מקנה סוכר,גורמת לקילוף עדין של העור,הסרת התאים המתים והמסת הדבק הבין תאי ובכך מאפשרת חדירה טובה יותר של לחויות ,חומרים פעילים וחומרי הזנה,בכך מסייעת לעור להראות חלק יותר, מקילה על יובש העור,מפחיתה קמטים עדינים ומטפלת בכתמי גיל החומים.

החומצה מגבירה את חדירותם של נוגדי חמצון  כויטמין A ,ויטמין  וויטמין E המשולבים בקרם.

יצור הקולגן מוגבר גם הוא ומביא למיצוק ואחידות מראה עור.יעיל ביותר לטיפול  בעור יבש גס לא אחיד עם קמטוטים עדינים מרובים.שילובים מומלצים:ACTIVE C,ALPHA LIPOIC,נוסחת KLIGMAN לפי החלטת רופא.
     
     
  קרם KLIGMAN   SERUM HYALURONIC  
      
KLIGMAN נוסחת הבהרה וטיפול בהיפר פיגמנטציה עם אפקט אנטיאייג'ינג משמעותי.

מכיל רטין A,הידרוקינון,הידרוקורטיזון ונוגדי חימצון נוספים כויטמין C.גורם לקילוף עור קל ועדין ומעניק לעור מראה חלק חיוני ואחיד בצבעו.מעדן את הקימטוטים העדינים של העור,מבהיר כתמי פיגמנטציה שנגרמו  מחשיפת יתר לשמש ומקטין נקבוביות עור. קרם זה הינו במרשם רופא בלבד.

את תחושת היובש וצריבת העור המתלווים לעיתים לטיפול אפשר למנוע ע"י שילוב עם קרם לחות עשיר בנוגדי חמצון מהסדרה.מתאים לטיפול בכתמי שמש,צלקות אקנה ועור לא מוצק ומזדקן.

שימוש נכון ומשולב עם קרמים שבסדרה לפי אבחון וההתוויות השונות ימנע את נזקי ההזדקנות והשמש, יאיט את תהליך הזדקנות העור ויעניק לעור מראה בריא ויפה לכל החיים.
  סרום לחות אינטנסיבי בריכוז גבוה של חומצה היאלרונית.

החומצה ההיאלורונית סופחת מים פי 1000 ממשקלה ובכך מסייעת להחדרת לחות לאורך היום והלילה.

הסרום מכיל גם ויטמין E המרכך את העור ומאט את תהליך ההזדקנות.

יעיל במיוחד בשילוב עם קרם אקטיב סי, קליגמן וגליקוויט.
     
     
  קרם DMAE
     
קרם עשיר בנוגדי חימצון חומרי הזנה ובמיוחד  DMAE
DMAE המכונה "מתיחת פנים בבקבוק" הוא חומר טבעי המקל על יצירתו של המוליך העצבי אצטילכולין הגורם להתכווצות תאי השריר ושיפור מוצקות העור.

הקרם מעצים את פעילותם של נוגדי החמצון האחרים לכן יעיל במיוחד בשילוב עמם.שיפור מתח שרירי הפנים מביא לכך שהפנים נראות רזות יותר,הצוואר מתוח יותר וקו הלסת מוגדר וברור.גם העור סביב העיניים נימתח והעפעפיים נראות מורמות.

מתאים לטיפול בעור פנים וצוואר צנוח ורפוי,בקמטוטים מעל השפה העליונה,בסנטר כפול,בצניחת עפעפייםלשקיות מתחת לעיניים ולשפתיים מלאות ומוצקות יותר.

שילובים מומלצים: 
למיצוק בלבד - לשלב עם ACTIV C:
למיצוק וחיוניות - לשלב עם ACTIVE C ו-ALPHA LIPOIC
     
 
 
 
 
דרמוסתטיק קליניק - מומחים לרפואה אסתטית, הצערה ושיפור מראה הפנים   |   בית הרופאים ריינס 18 תל אביב   |   טלפון:0722-796-027
* כל הטיפולים מבוצעים על ידי ובפיקוח רפואי ע"י רופאים.
פילינג עמוק   הזרקות ומילוי קמטים   מתיחת פנים בחוטים נספגים   הבהרת כתמי פיגמנטציה   טשטוש קמטים   בוטוקס   הצערת עור הפנים   טיפול בכתמי עור   העלמת כתמי הריון   חומצה היאלורונית   הסרת נקודות חן   מילוי ועיבוי שפתיים   הסרת גידולי עור ושומות   הזרקת חומצה היאלורונית   החלקת עור הפנים   הבהרת העור   הזרקת חומצה היאלורונית לפנים   העלמת סימני גיל   טיפולים להעלמת קמטים   מזותרפיה והצערת מראה הפנים   עיצוב ופיסול פנים  
קידום אורגני | קידום אתרים