קוסמטיקאית בקריות – אז מה הם טיפולי פנים מתקדמים?

שיטות ודרכים לטפל בעור 

היום ניתן למצוא ברחבי הארץ מגוון רחב של טיפולי קוסמטיקה לפנים. חלקם עושים שימוש בשיטות מסורתיות וחלקם בשיטות מתקדמות. טיפול קוסמטי טוב הוא כזה המתאים את עצמו ללקוחה – עור פניה, רגישויות שלה ובקשותיה. 

טיפול בקמטוטים 

קוסמטיקאית בקריות בעלת תעודות היא אחת שלא תתפשר ותעניק את הטיפול היסוי ביותר עבור קמטוטים וקמטים. לקמטים קיימים כיום שיטות טיפול שונות ביניהן- הזרקת בוטוקס, מגוון מסכות הידוק, חומצות הילוארניות ועוד. כמו כן, קיימת שיטה חדשנית ביותר העושה שימוש מיוחד בגלי רדיו. גלים אלו אינם פולשניים ומזיקים לעורך, הם חודרים את העור ומעודדים יצור של קולגן ואלסטין- ההכרחיים למוצקות העור ועם הגיל קיימת ירידה שלהם היוצרת נזקים. בין היתר טיפול זה מתאים גם לנזקים אחרים בעור. 

טיפול פיגמנטציה

מהם כתמי פיגמנטציה? אלו כתמים כהים המופיעים על העור ברבות השנים הנוצרים בעקבות הצטברות על העור של חומר בשם מלנין. למעשה גוון המלנין בעור כולו יקבע את גוון העור שלנו (כהה או בהיר). הצטברות רבה של מלנין במקום אחד יוצרת כתם ולה סיבות שונות. סוגים של כתמי פיגמנטציה מונים – כתמי גיל, כתמי שמש, כתמים הקשורים בהורמונים (היון או גלולות), כתמים מולדים כמו נמשים. סוג הטיפול שיתאים לך הוא בהתאם לסוגי הכתמים איתם את רוצה להתמודד. למשל, כתמי גיל יותר קל להסיר מאשר כתמים הורמונאליים. שיטות טיפולים קוסמטיים המטפלות בכתמים נעזרות בתכשירים מתקדמים עם חומרים פעילים המבהירים את הכתמים או מכשירי לייזר. מובן שיש לעבור הכשרה מתאימה וקפדנית ובבדוק כי הקוסמטיקאית בקריות המטפלת בך בעלת התעודות המתאימות. 

טיפול לאקנה

לטיפול באקנה ניתן למצוא מגוון תכשירים עם חומרים פעילים, מסכות ופילינג, אלו השיטות המסורתיות. כיום קיימת שיטה חדשנית לטיפול באקנה, מכשיר בשם ADELE מכשיר זה עושה שימוש בטכניקת הפוטורפיה עטורת השבחים בחו"ל. שיטה זו מפותחת בקוריאה ומושתת על שימוש בקרני אור נטולות הקרניים המזיקות שלהן. אור כחול ואדום פועלים יחד לחסל את חיידקי האקנה ולהפחית את הדלקת ומאפשרים ריפוי אמיתי לעורך. 

קוסמטיקאית בקריות – הכל אפשרי עבור העור שלך

מעבר לטיפול פנים מתקדם בשיטות הכי חדשניות, המותאם במיוחד בשבילך תצאי עם חוויה נעימה וסיפוק שנתת לעצמך את הפינוק האוהב, מגיע לך! בואי להתנסות בטיפולים המתקדמים ביותר, קוסמטיקאית בקריות מוכשרת על ידי בית הספר של חווה זינגבוים ובעלת תעודת P.M.E.

אהבתם? מוזמנים לשתף

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email