0722-796-027
   
 
  דרמוסתטיק קליניק
מומחים לרפואה אסתטית,
הצערה ושיפור מראה הפנים


טלפון: 03-6135398

בית הרופאים ריינס 18 תל אביב
 
 
 

 פילינג עמוק

Back
 
מה היא הדרך הנכונה ביותר לבצע פילינג בפנים? איך בוחרים את הקליניקה הטובה ביותר עבורכם? מה הם היתרונות של דרמוסתטיק קליניק? מה הם שירותי דרמוסתטיק קליניק?

אין ספק כי עור הפנים בפרט והפנים בכלל הם כרטיס הביקור המשמעותי והחשוב ביותר. הפנים משדרות מסר לעולם ועל כן החשיבות של פנים יפות וזורחות היא רבה. בעולם תקשורתי בו אנו חיים יש לפנים השלכות ישירות על בניית מערכות קשרים במקומות עבודה בזוגיות וכולי. כמו כן פנים נקיות מקמטים ומכתמים ללא ספק ישפרו מאוד את הביטחון העצמי וכמו כן את הדימוי העצמי של כל אחד ואחת.

פילינג עמוק הוא אחת מהשיטות היותר מוכרות והפופולאריות כיום לשיפור ורענון עור הפנים. לאורך השנים עור הפנים עובר טלטלות ושינויים כאלה ואחרים וזקוק להתחדשות. הסיבות לשינויים בעור הפנים יכולות להיות רבות ומגוונות החל ממחלות שונות המשפיעות על העור, תרופות, עישון, תזונה לא נכונה, חשיפת יתר לשמש או לקור, גנטיקה ועוד.

פילינג עמוק יחדש וירענן את העור ויהיה הפתרון הנכון ביותר כנגד כתמי העור השונים ואפילו כנגד קמטי העור. חשוב מאוד להבין כי לפני ביצוע טיפול של פילינג עמוק יבחן הרופא המטפל את העור ויעריך את יכולתו ועמוד בפני הליך שכזה. כמו כן הצוות המקצועי יכוון וימליץ למטופל על המשך הטיפול והתחזוקה הנכונה של עור הפנים לאחר גמר הטיפול.


ניקוי עור הפנים? רק דרמוסתטיק קליניק!

אין ספק כי על מנת להגיע אל התוצאות הטובות והמרשימות ביותר יש לקבל את השירות מהטובים ביותר בתחום. בדרמוסתטיק קליניק תוכלו למצוא את צוות מקצועי אשר רכש ידע רב וכמו כן ניסיון רב שנים. לדרמוסתטיק קליניק הרבה מאוד לקוחות מרוצים הפוקדים את הקליניקה מכל רחבי הארץ. הקפדה על יחס אישי וכמו כן מעקב צמוד גם לאחר גמר הטיפול.


ניקוי פנים? אילו עוד שירותים בדרמוסתטיק קליניק?

כאמור ניתן למצוא מגוון רחב ומרשים ביותר של טיפולים המיועדים הן לנשים והן לגברים. טיפולים כמו ניקוי פנים עמוק, עיבוי שפתיים, מילוי קמטים, הבהרת כתמי פיגמנטציה ועוד.

פילינג עמוק
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
 
דרמוסתטיק קליניק - מומחים לרפואה אסתטית, הצערה ושיפור מראה הפנים   |   בית הרופאים ריינס 18 תל אביב   |   טלפון:0722-796-027
* כל הטיפולים מבוצעים על ידי ובפיקוח רפואי ע"י רופאים.
פילינג עמוק   הזרקות ומילוי קמטים   מתיחת פנים בחוטים נספגים   הבהרת כתמי פיגמנטציה   טשטוש קמטים   בוטוקס   הצערת עור הפנים   טיפול בכתמי עור   העלמת כתמי הריון   חומצה היאלורונית   הסרת נקודות חן   מילוי ועיבוי שפתיים   הסרת גידולי עור ושומות   הזרקת חומצה היאלורונית   החלקת עור הפנים   הבהרת העור   הזרקת חומצה היאלורונית לפנים   העלמת סימני גיל   טיפולים להעלמת קמטים   מזותרפיה והצערת מראה הפנים   עיצוב ופיסול פנים  
קידום אורגני | קידום אתרים