0722-796-027
   
 
  דרמוסתטיק קליניק
מומחים לרפואה אסתטית,
הצערה ושיפור מראה הפנים


טלפון: 03-6135398

בית הרופאים ריינס 18 תל אביב
 
 
 

 עיצוב ופיסול פנים

Back
 
נשים וגברים רבים מפתחים במהלך החיים את הרצון לשנות חלק קטן בעיצוב הפנים על מנת לשוות להן מראה אסתטי וצעיר יותר. לעתים מדובר בפגם מולד כגון כתם לידה או שפתיים דקות מדי, ובמקרים אחרים מדובר בנזקי גיל אשר מצטברים עם השנים ומתבטאים בצורות שונה דוגמת עור רופס, קמטים, פיגמנטציה ופגעים נוספים. צוות הרופאים של דרמוסתטיק קליניק הינו מומחה בעיצוב ופיסול פנים ויודע להתאים את הטיפול הנכון לכל בקשה על פי סוג המפגע, אופי הטיפול המבוקש ומספר המפגשים הרצויים. בסיום התהליך יקבל המטופל את התוצאה המושלמת שעליה הוא חולם במשך שנים. ניתן לבחור בין טיפול נקודתי במפגע בודד או לשלב חבילת טיפולים שכוללת מגוון שונים כמו למשל העלמת פיגמנטציה, מתיחת פנים ועיבוי שפתיים בחומצה היאלורונית.
 
מגוון טיפולים רק בשבילך
המומחים של דרמוסתטיק קליניק יודעים לבצע עיצוב ופיסול פנים בשלל דרכים שונות, ביניהן:
• עיבוי שפתיים בחומצה היאלורונית – החדרת חומר טבעי המיוצר בגוף האדם שמעניק לשפתיים מראה נפוח לטווח זמן של כשנה.
• העלמת כתמי גיל ופיגמנטציה באמצעים שונים.
• הזרקת בוטוקס – תהליך המאפשר העלמת קמטים לתקופה של מספר חודשים לאחר טיפול פשוט וקצר.
• מזותרפיה – החדרת חומרים מעכבי הזדקנות באמצעות מחטים או זרמים חשמליים המשווה לעור מראה צעיר וחיוני ומעודדת ייצור מחודש של קולגן.
• מתיחת פנים ללא ניתוח באמצעות חוטים נספגים.
• העלמת קמטים באמצעות חומצה היאלורונית, הנחשבת לשיטה איכותית ובטוחה במיוחד.
 
המומחיות שלנו היא כרטיס הביקור שלך
הפנים הם כרטיס הביקור הטוב ביותר שלנו. מראה צעיר ורענן ישפר את תדמיתך בעיני הסובבים אותך ויסייע לך לפתוח דלתות חדשות. לכן, כאשר מבקשים לעשות טיפולים לעיצוב ופיסול פנים חשוב לבחור אך ורק בטובים ביותר. בדרמוסתטיק קליניק כל הטיפולים מתבצעים על ידי מומחים בעלי הכשרה מתאימה ובשיטות המתקדמות והבטוחות ביותר בעולם הרפואה האסתטית. לאחר מפגש שכולל ייעוץ ואבחון מקצועי, נבנה עבורך את החבילה המושלמת לעיצוב ופיסול הפנים ונחזיר לך את המראה הצעיר, החיוני והקורן. רבים חושבים שמדובר בקסם, אבל מדובר ברופאים מעולים שעיצוב הפנים היא המומחיות הגדולה ביותר שלהם.
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
 
דרמוסתטיק קליניק - מומחים לרפואה אסתטית, הצערה ושיפור מראה הפנים   |   בית הרופאים ריינס 18 תל אביב   |   טלפון:0722-796-027
* כל הטיפולים מבוצעים על ידי ובפיקוח רפואי ע"י רופאים.
פילינג עמוק   הזרקות ומילוי קמטים   מתיחת פנים בחוטים נספגים   הבהרת כתמי פיגמנטציה   טשטוש קמטים   בוטוקס   הצערת עור הפנים   טיפול בכתמי עור   העלמת כתמי הריון   חומצה היאלורונית   הסרת נקודות חן   מילוי ועיבוי שפתיים   הסרת גידולי עור ושומות   הזרקת חומצה היאלורונית   החלקת עור הפנים   הבהרת העור   הזרקת חומצה היאלורונית לפנים   העלמת סימני גיל   טיפולים להעלמת קמטים   מזותרפיה והצערת מראה הפנים   עיצוב ופיסול פנים  
קידום אורגני | קידום אתרים