0722-796-027
   
 
  דרמוסתטיק קליניק
מומחים לרפואה אסתטית,
הצערה ושיפור מראה הפנים


טלפון: 03-6135398

בית הרופאים ריינס 18 תל אביב
 
 
 

 מתיחת פנים בחוטים נספגים

Back
 
מתיחת פנים בחוטים נספגים
מה היא השיטה הטובה ביותר למתיחת פנים? מה הם היתרונות של שיטת החוטים הנספגים? היכן הכי מומלץ לבצע מתיחת פנים? איך בוחרים את המנתח הפלסטי שלכם?

לא פעם מוצעים את עצמם גברים ונשים מתבוננים בעצמם מול המראה ומגלים כי כמות הקמטים הולכת וגדלה. בעבר הלא כל כך רחוק לא ניתן היה לעשות הרבה עם נתון זה. אולם השיטות המתקדמות והטכנולוגיה החדישה מאפשרת בימנו להעלים את קמטי הזקנה ולאפשר עור פנים יפה רענן וחלק. הסיבות לפגיעה בעור הפנים יכולות להיות רבות כמו: היחשפות יתר למזגי אוויר קיצוניים, שינויי הורמונאליים, עישון, מחלות, תזונה לא בריאה ועוד. כל מה שנדרש הוא ביקור אחד בדרמוסתטיק קליניק לקבלת הייעוץ המקצועי ביותר.


מתיחת פנים בחוטים נספגים זו ללא ספק אחת השיטות היותר מרשימות שיש. טכניקה זו עושה שימוש בחוטים המשמשים לביצוע תפרים, חוטים אלו מתמוססים נעלמים עם הזמן. את החוטים מחדירים אל האזור הרצוי ובכך מחליקים את עור הפנים. חשוב לדעת כי התהליך המתבצע העור הפנים נמשך כשלושה חודשים לערך.

מתיחת פנים בחוטים נספגים אינו נחשב להליך מסוכן או מורכב יתר על המידה. הליך זה דורש אלחוש מקומי בלבד וכמו כן אינו דורש אשפוז. עם זאת חשוב מאוד לדעת כי לפני ביצוע מתיחת פנים בחוטים נספגים יבדוק הרופא את המטופל ויבחן את כשירותו לעמוד בהליך רפואי זה.
 
 
טיפול בחוטים? פנו אל נציגי דרמוסתטיק קליניק!

על מנת לרכוש את הטיפול הטוב ביותר חשוב מאוד להסתמך על חוות הדעת של אלו שניסו והצליחו. דרמוסתטיק קליניק בעלת רקורד מרשים ביותר של עשייה בתחום לאורך שנים ארוכות.

כמו כן ידע רב ומוניטין. בדרמוסתטיק קליניק יזכה כל מטופל ומטופלת לשירות אישי ביותר תוך הקפדה על פירוט של כל ההליך הרפואי ומעקב לאורך כל הדרך.
  מחפשים מבצע חוטים נספגים? רק בדרמוסתטיק קליניק!

ניתן למצוא בדרמוסתטיק קליניק מבחר מרשים ביותר של טיפולים כגון: עיצוב קו הלסת בחוטים נספגים, הבהרת עור הפנים, טיפול בכתמי היריון, מילוי קמטים, הסרת גידולי עור ושומות ועוד.
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
 
דרמוסתטיק קליניק - מומחים לרפואה אסתטית, הצערה ושיפור מראה הפנים   |   בית הרופאים ריינס 18 תל אביב   |   טלפון:0722-796-027
* כל הטיפולים מבוצעים על ידי ובפיקוח רפואי ע"י רופאים.
פילינג עמוק   הזרקות ומילוי קמטים   מתיחת פנים בחוטים נספגים   הבהרת כתמי פיגמנטציה   טשטוש קמטים   בוטוקס   הצערת עור הפנים   טיפול בכתמי עור   העלמת כתמי הריון   חומצה היאלורונית   הסרת נקודות חן   מילוי ועיבוי שפתיים   הסרת גידולי עור ושומות   הזרקת חומצה היאלורונית   החלקת עור הפנים   הבהרת העור   הזרקת חומצה היאלורונית לפנים   העלמת סימני גיל   טיפולים להעלמת קמטים   מזותרפיה והצערת מראה הפנים   עיצוב ופיסול פנים  
קידום אורגני | קידום אתרים