0722-796-027
   
 
  דרמוסתטיק קליניק
מומחים לרפואה אסתטית,
הצערה ושיפור מראה הפנים


טלפון: 03-6135398

בית הרופאים ריינס 18 תל אביב
 
 
 

 מילוי ועיבוי שפתיים

Back
 
מילוי ועיבוי שפתיים

מה היא השיטה הטובה ביותר לטובת עיבוי השפתיים? האם ישנו סיכון בעיבוי השפתיים? איך בוחרים את הרופא המטפל לטובת הליך קוסמטי כזה או אחר?

הפנים הם ללא ספק כרטיס הביקור החשוב ביותר עבור כל אחד. הפנים מעבירות את המסר לסובבים אתכם ועל כן חשוב מאוד כי הפנים יהיו אסתטיות ורעננות. אין ספק כי לשפתיים יש חלק חשוב מאוד במראה הכללי של הפנים. ניתן כיום בעזרת שיטות וטכניקות מתקדמות ביותר להעניק לשפתיים מראה מלא יותר וסקסי יותר. מילוי ועיבוי שפתיים זו אומנות של ממש.

בעבר היה נהוג יותר לעשות שימוש אך ורק בסיליקון לטובת עיבוי השפתיים, לאורך השנים חקרו ומצאו כי ישנם חומרים נוספים כמו חומצה היאלורונית או הבוטוקס אשר עושים את מלאכת עיבוי השפתיים בצורה טובה לא פחות וחשוב מכך ללא תופעות לוואי וללא חשש מסיבוכים כאלה ואחרים.

מילוי ועיבוי שפתיים נחשב כיום לתהליך רפואי קוסמטי פשוט מאוד ומבוצע לרוב על ידי שימוש במזרקים דקים במיוחד. בתום הליך ההזרקה של החומר משוחרר המטופל לביתו. לאחר ההליך הרפואי תתכן נפיחות קלה או אודם אשר ילך ויעלם.

מילוי ועיבוי שפתיים זהו הליך אשר יש להתמחות בו על מנת לעצב את השפתיים בצורה יפה ופרופורציונית למראה הכללי של הפנים. בדרמוסתטיק קליניק יקבלו את פניכם טובי אנשי המקצוע על מנת לבחון את מראה השפתיים ולהמליץ על צורת העיבוי הנכונה ביותר. 


הזרקת סיליקון לשפתיים? נסו את הפתרונות של דרמוסתטיק קליניק!

עם ניסיון אין להתווכח. לרופאי דרמוסתטיק קליניק יש את הידע הנדרש וכמו כן את הרקורד המרשים בתחום הרפואה האסתטית. הרבה מאוד מטופלים של דרמוסתטיק קליניק נהנים מעור פנים חלק ומרשים ביותר. שירות אישי ומקצועי ביותר וכמו כן דאגה לנוחיותו של המטופל החל מזמינות תורים, עמידה בלוחות הזמנים, מחירים הוגנים וכולי.


מילוי שפתיים בסיליקון? מבחר עצום של טיפולים מעולים!

תחת קורת גג אחת תוכלו ליהנות מאין ספור טיפולים מהמורכבים ביותר ועד לפשוטים. פילינג עדין ועמוק, סיליקון בשפתיים, מילוי קמטים בעזרת בוטוקס, הסרת גידולי עור ונקודות חן ועוד. מסירות, אדיבות ואחריות.
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
 
דרמוסתטיק קליניק - מומחים לרפואה אסתטית, הצערה ושיפור מראה הפנים   |   בית הרופאים ריינס 18 תל אביב   |   טלפון:0722-796-027
* כל הטיפולים מבוצעים על ידי ובפיקוח רפואי ע"י רופאים.
פילינג עמוק   הזרקות ומילוי קמטים   מתיחת פנים בחוטים נספגים   הבהרת כתמי פיגמנטציה   טשטוש קמטים   בוטוקס   הצערת עור הפנים   טיפול בכתמי עור   העלמת כתמי הריון   חומצה היאלורונית   הסרת נקודות חן   מילוי ועיבוי שפתיים   הסרת גידולי עור ושומות   הזרקת חומצה היאלורונית   החלקת עור הפנים   הבהרת העור   הזרקת חומצה היאלורונית לפנים   העלמת סימני גיל   טיפולים להעלמת קמטים   מזותרפיה והצערת מראה הפנים   עיצוב ופיסול פנים  
קידום אורגני | קידום אתרים