0722-796-027
   
 
  דרמוסתטיק קליניק
מומחים לרפואה אסתטית,
הצערה ושיפור מראה הפנים


טלפון: 03-6135398

בית הרופאים ריינס 18 תל אביב
 
 
 

 טשטוש קמטים

Back
 
מדוע נוצרים קמטים? מה היא המשמעות של העלמת הקמטים? האם כל אחד יכול לטשטש את קמטיו? איך בוחרים את המנתח הפלסטי הטוב ביותר? למה דווקא דרמוסתטיק קליניק?

קמט באזור הפנים והצוואר הוא ללא ספק מהווה מטרד עבור רבים וטובים. נכון לעבר לא ניתן היה לעשות הרבה עם קמטי הזקנה. אולם בימינו ניתן לעשות הרבה על מנת לצמצם במידה ניכרת את נוכחותם של קמטי הזקנה. עם זאת חשוב מאוד להבין כי טשטוש קמטים הוא נכון גם לאלה אשר פקד אותם הקמט גם בגילאים צעירים יותר.

הקמטים לרוב מעידים על זקנה אולם מסתבר כי הקמטים הם גם נחלתם של צעירים יותר בשל סיבות כאלה ואחרות. אורח חיים לא בריא יכול לקמט את העור, אורח חיים לא בריא הווה אומר מחסור במרכיבים שונים בתזונה אשר תורמים לגמישות העור, עישון מתמשך, חשיפה לקרני השמש וכמו כן למזג אוויר קר, מחסור בנוזלים ועוד. כמו כן נוצרים שינויים בעור ובעקבותיהם קמטים גם בשל בעיות הורמונאליות, מחלות, תורשה וכולי.

טשטוש קמטים הוא הליך די פשוט יחסית, הליך זה אינו מצריך אשפוז ממושך או הרדמה מלאה. ניתן לטשטש את הקמטים בעזרת החדרת חוטים נספגים לאזור המקומט או על ידי שימוש בתכשירים כאלה או אחרים. כאמור טשטוש קמטים יכול להיעשות בטכניקות שונות וזאת על סמך ההמלצות של הצוות הרפואי של דרמוסתטיק קליניק.

טשטוש קמטים

טיפול בקמטים? דרמוסתטיק קליניק לשירותכם!

על מנת להגיע אל התוצאות הטובות ביותר ולהצעיר את הפנים יש להסתמך על אלה שניסו וזכו לעור פנים יפה וחלק. בקליניקה של דרמוסתטיק קליניק עברו לאורך השנים הרבה מאוד מטופלים מרוצים. מטופלי דרמוסתטיק קליניק זוכים ליחס אישי ביותר וכמו כן לטיפול מקצועי מצד רופאים מומחים לתחום הרפואה האסתטית. דרמוסתטיק קליניק משלבת בין רפואה מודרנית לרפואה סינית.


טיפולים להעלמת קמטים? לא רק!

דרמוסתטיק קליניק גאה במגוון רחב ובשלל שירותים טיפוליים באחריות מלאה ולשביעות רצון המטופלים. הסרת קמטים, הסרת כתמים, טיפול בבעיות פיגמנטציה, הסרת שומות ונקודות חן, מילוי ועיבוי שפתיים במגוון שיטות, פילינג עמוק ועדין ועוד. 
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
 
דרמוסתטיק קליניק - מומחים לרפואה אסתטית, הצערה ושיפור מראה הפנים   |   בית הרופאים ריינס 18 תל אביב   |   טלפון:0722-796-027
* כל הטיפולים מבוצעים על ידי ובפיקוח רפואי ע"י רופאים.
פילינג עמוק   הזרקות ומילוי קמטים   מתיחת פנים בחוטים נספגים   הבהרת כתמי פיגמנטציה   טשטוש קמטים   בוטוקס   הצערת עור הפנים   טיפול בכתמי עור   העלמת כתמי הריון   חומצה היאלורונית   הסרת נקודות חן   מילוי ועיבוי שפתיים   הסרת גידולי עור ושומות   הזרקת חומצה היאלורונית   החלקת עור הפנים   הבהרת העור   הזרקת חומצה היאלורונית לפנים   העלמת סימני גיל   טיפולים להעלמת קמטים   מזותרפיה והצערת מראה הפנים   עיצוב ופיסול פנים  
קידום אורגני | קידום אתרים