0722-796-027
   
 
  דרמוסתטיק קליניק
מומחים לרפואה אסתטית,
הצערה ושיפור מראה הפנים


טלפון: 03-6135398

בית הרופאים ריינס 18 תל אביב
 
 
 

 טיפול בכתמי עור

Back
 
מדוע נוצרים כתמים על העור? מה הן השיטות להעלמת כתמי העור? האם העלמת הכתמים נכונה לכל אחד? האם ישנן תופעות לוואי לאותו טיפול בכתמי עור? איך בוחרים את הקליניקה הטובה ביותר עבורכם?

כל אחד רוצה להיראות טוב הן כלפי סביבתו ובעיקר כלפי עצמו. כתמי עור יכולים לא פעם להעיב על התחושה ועל ההרגשה האישית. מה שלא נכון היה לעבר הלא כל כך רחוק נכון לימים מודרניים אלו. שיטות רבות פוחתו על מנת להעלים באופן חלקי או מלא את כתמי העור. רוב שיטות הטיפול להעלמת הכתמים אינן מהוות סכנה כזו או אחרת לבריאות המטופל.

טיפול בכתמי עור נכונים כאמור הן למקרים קשים של אזורים רבים בגוף אשר כוסו בכתמים מסוגים שונים וכמו כן לכתמים בודדים. הצוות הרפואי של דרמוסתטיק קליניק יאבחן כל מקרה לגופו ויעריך מה היא השיטה הנכונה ביותר להעלמת אותם הכתמים. כמו כן יקבל כל מטופל הסבר מפורט על לגבי התהליך של הבהרת או העלמת הכתמים.

לרוב כתמי העור הם תוצאה של הזדקנות העור. עם השנים העור עובר תהליכים כאלה ואחרים ונותן את אותותיו בגילאים מבוגרים יותר. ניתן להעריך כי השינויים במראה העור הן תוצאה ישירה של חשיפת יתר לשמש, עישון, מחלות שונות, בעיות הורמונאליות, בעיות תזונתיות, מתח וכולי. טיפול בכתמי עור מתבצע בדרמוסתטיק קליניק בעזרת מכשור מתקדם וכמו כן בעזרת תכשירים המיוצרים אצל היצרנים המובילים.    

טיפול בכתמי עור
 
 
סובלים מאותם כתמים אדומים בעור? דרמוסתטיק קליניק למענכם!

לקוחות מרוצים אינם טועים. לאורך השנים זכו הרבה מאוד מטופלים לשירותים אסתטיים מטובי המומחים. הרבה מאוד סוגי טיפולים כאשר לכל סוג יש את המומחה שלו.

הקפדה יתרה על רמת שירות גבוהה ביותר לשביעות רצונו של הלקוח. מחירים מעולים וכמו כן תנאי תשלום נוחים במיוחד.
  כתמים בעור הפנים? הפתרונות  בדרמוסתטיק קליניק!

בקליניקה של דרמוסתטיק קליניק תוכלו ליהנות מאווירה יוצאת מן הכלל, רמת סטריליזציה מעולה, שימוש בחומרים המוצרים אצל טובי היצרנים.

מבחר רחב של שירותים כגון: הסרת כתמים אדומים על העור, מילוי קמטים ועוד.
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
 
דרמוסתטיק קליניק - מומחים לרפואה אסתטית, הצערה ושיפור מראה הפנים   |   בית הרופאים ריינס 18 תל אביב   |   טלפון:0722-796-027
* כל הטיפולים מבוצעים על ידי ובפיקוח רפואי ע"י רופאים.
פילינג עמוק   הזרקות ומילוי קמטים   מתיחת פנים בחוטים נספגים   הבהרת כתמי פיגמנטציה   טשטוש קמטים   בוטוקס   הצערת עור הפנים   טיפול בכתמי עור   העלמת כתמי הריון   חומצה היאלורונית   הסרת נקודות חן   מילוי ועיבוי שפתיים   הסרת גידולי עור ושומות   הזרקת חומצה היאלורונית   החלקת עור הפנים   הבהרת העור   הזרקת חומצה היאלורונית לפנים   העלמת סימני גיל   טיפולים להעלמת קמטים   מזותרפיה והצערת מראה הפנים   עיצוב ופיסול פנים  
קידום אורגני | קידום אתרים