0722-796-027
   
 
  דרמוסתטיק קליניק
מומחים לרפואה אסתטית,
הצערה ושיפור מראה הפנים


טלפון: 03-6135398

בית הרופאים ריינס 18 תל אביב
 
 
 

 טיפולים להעלמת קמטים

Back
 
לאורך השנים אנו צוברים על גבי עור הפנים עדויות למסע הארוך שעברנו. כתמי פיגמנטציה בפנים למשל מהווים עדות לשעות הרבות שבהן טיילנו בשמש או עבדנו קשה מחוץ לבית, בעוד שקמטים באזורים שונים של הפנים יכולים לספר על הלחץ הנפשי שהיינו שרויים בו או על החשיבה הרבה שהקדשנו לנושאים שונים במהלך חיינו. גם מי שגאה בסיפור חייו ובדברים הרבים שעשה, לא ירצה את העדויות האלה דווקא על גבי הפנים. בדרמוסתטיק קליניק מבינים שלא משנה מה עברתם, יש לכם את הזכות להיראות כמו בגיל הנעורים וישמחו לסייע לכם בכך על ידי טיפולים להעלמת קמטים.

הסיבות להופעת קמטים
במהלך השנים מאבד העור את האלסטיות הטבעית שלו וצובר בנוסף כתמי גיל ופיגמנטציה מסיבות שונות: כוח הכבידה אשר מושך את העור מטה, חשיפה לקרני השמש, עישון, הפחתת הפעילות ההורמונאלית, פעילות חוזרת ונשנית של שרירים הפנים, זיהום האוויר ועוד. הקמטים שיפריעו לנו ברוב הפעמים יהיו אלה שמופיעים באזורים השונים של הפנים ונחשבים לסימני הזדקנות: במצח, בלחיים באזור הגבות או בצדי העיניים.

מגוון טיפולים אפשריים
ישנים טיפולים רבים להעלמת קמטים, כשלכל אחד מהם יתרונות וחסרונות. בעוד שחלקם הם לטווח מוגבל, אחרים יחזיקו מעמד במשך כל החיים. הטיפול הבסיסי ביותר הינו שימוש בקרמים מיוחדים ובמסכות פנים אשר מונעים הופעת קמטים על ידי שימוש חוזר וארוך טווח. ישנם גם טיפולים להעלמת קמטים באמצעות חומרי מילוי שונים כגון בוטוקס, חומצה היאלורונית וסיליקון אשר מוזרקים אל אזורי הקמטים וממלאים אותם כך שלא ניתן יהיה להבחין בהם. פיתרונות נפוצים נוספים הם מתיחת פנים וטיפולי פילינג להסרת שכבות עור. כמו כן, ניתן כמובן לשלב מספר פתרונות שיספקו מענה מלא. בדרמוסתטיק קליניק יודעים להתאים את חבילת הטיפולים הנכונה לכל אחד, כך שיתקבל מראה פנים רענן, ללא קמטים או כתמי גיל ופיגמנטציה.

טיפולים להעלמת קמטים בשילוב עם טיפולים להסרת כתמי פיגמנטציה בפנים על ידי צוות מומחי האסתטיקה של דרמוסתטיק קליניק ישוו לעור הפנים שלכם מראה צעיר וחיוני. האנשים שיפגשו אתכם לראשונה יתקשו לנחש בני כמה אתם באמת, בעוד שהמכרים הותיקים לא יבינו איך חזרתם עשרות שנים אחורה.
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
 
דרמוסתטיק קליניק - מומחים לרפואה אסתטית, הצערה ושיפור מראה הפנים   |   בית הרופאים ריינס 18 תל אביב   |   טלפון:0722-796-027
* כל הטיפולים מבוצעים על ידי ובפיקוח רפואי ע"י רופאים.
פילינג עמוק   הזרקות ומילוי קמטים   מתיחת פנים בחוטים נספגים   הבהרת כתמי פיגמנטציה   טשטוש קמטים   בוטוקס   הצערת עור הפנים   טיפול בכתמי עור   העלמת כתמי הריון   חומצה היאלורונית   הסרת נקודות חן   מילוי ועיבוי שפתיים   הסרת גידולי עור ושומות   הזרקת חומצה היאלורונית   החלקת עור הפנים   הבהרת העור   הזרקת חומצה היאלורונית לפנים   העלמת סימני גיל   טיפולים להעלמת קמטים   מזותרפיה והצערת מראה הפנים   עיצוב ופיסול פנים  
קידום אורגני | קידום אתרים