0722-796-027
   
 
  דרמוסתטיק קליניק
מומחים לרפואה אסתטית,
הצערה ושיפור מראה הפנים


טלפון: 03-6135398

בית הרופאים ריינס 18 תל אביב
 
 
 

 חידוש העור והמראה הצעיר

Back
 
הטיפול לחידוש העור והמראה הצעיר נעשה במגוון שיטות המשלימות זו את זו:
פילינג שטחי או בינוני בשילוב עם קוסמטיקה רפואית בהתאמה אישית.
לקבלת עור חדש מוצק ומלא חיוניות!פילינג

פילינג הוא קילוף כימי של העור. בתהליך הפילינג החומר הכימי גורם לפגיעה (עד כדי כוויה) בעור ואח"כ לקילוף והתחדשות של חלקי העור - שכבה עליונה שכבת האפידרמיס,שכבה בינונית שכבת הדרמיס,הכול לפי הפילינג    ודרגת הקילוף הנובעת ממנו.

פילינג שטחי:
קילוף כימי של חלק מהאפידרמיס שהיא השכבה החיצונית של העור-עומק הקילוף הוא 0.3-0.5 מ"מ מביא לחידוש השכבות העליונות של העור ולמראה חלק ורענן יותר.תוצאה הפחתה בכמות הפיגמנט,הפחתה בקמטים עדינים.משפר מראה וחיוניות העור.
פילינג שטחי נעשה בהדרגה כולל הפחתה בפיגמנטציה.  הסביבה לא חשה בשינוי כי הוא הדרגתי ואין השפעה על חיי היום יום.בסיום התהליך השינוי מובהק אך עקב התהליך האיטי לא יורגש על ידי הסביבה.הטיפול אורך כ 20 דקות ונעשה על ידי רופא מומחה לפילינג,יש צורך במספר טיפולים בהפרשים של שבועיים שלושה,הרופא יתאים למטופלת קרמים מסדרת הקוסמטיקה הרפואית כהשלמה לטיפול.

פילינג בינוני:
קילוף כימי של העור,של האפידרמיס ושל חלק מהדרמיס עומק הקילוף 0.6-0.8 מ"מ.
הפילינג נעשה עם חומצה טריכלורו אצטיק אסיד בריכוז 35%.  הכוויה, האודם, הקילוף הינם חזקים יותר ויש להעדר מהעבודה כשבוע עלולים להיווצר כתמים כהים התכהות לאחר הטיפול, במיוחד בבעלי עור כהה. לכן חובה לקבל מהרופא לפני ובמשך הטיפול קרמים למניעת ההתכהות.
משך הטיפול כ 20 דקות והטיפול מבוצע על ידי רופא מומחה לפילינג.
הרופא יתאים למטופלת קרמים מסדרת הקוסמטיקה הרפואית כהשלמה לטיפול.

בפילינג בינוני נקבל - הפחתה בכמות הפיגמנט,הפחתה בקמטים,התחדשות של רקמות העור עד הדרמיס,הפעלה של תאי פיברובלסט ליצירת קולגן ואלסטין,מיצוק,עור חדש עם מראה צעיר.בפילינג בשילוב עם קרמים מסדרת הקוסמטיקה הרפואית נקבל מראה צעיר חיוני מוצק זוהר בעל גוון אחיד.

הפילינג השטחי והבינוני נראים טבעיים יותר מפילינג עמוק אשר נותן את מראה הבובה עם פני החרסינה.
פילינג שטחי נעשה במרפאת הרופא ונמשך כ20 דקות הטיפול כולל ניקוי יסודי של העור ,מריחת החומר הכימי בריכוז המתאים-לכל אחד מותאם ריכוז המתאים לו-ליצירת קילוף.
החומר הכימי נשאר על העור מספר דקות - התהליך גורם לצריבה עקצוץ וכאב קל הנמשכים כ 30 דקות, הפנים נשארות אדומות למספר ימים, ניתן להרגיש בקילוף עדין של עור הפנים.
על קילוף שטחי יש לחזור מספר פעמים בהפרשים של שבועיים שלושה כפי שיקבע על ידי הרופא

פילינג בינוני - לאחר פילינג בינוני העור יהיה אדום מאוד לפחות שבוע ויש לקחת חופש שבוע.
ביום הראשון אפשרי מעט כאב ונפיחות בפנים ניתן לטיפול עם כדור אקמול וקומפרסים קרים. מריחת משחה שומנית  אשר תותאם על ידי הרופא יפתרו את הבעיה.צפוי קילוף כמו אחרי כווית שמש  במשך 7-14 יום. העור יישאר וורוד מהרגיל כ 6 שבועות.יש להימנע משמש ולמרוח קרם הגנה עם הגנה 50 פלוס.
פילינג בינוני מיועד לבעלי עור בהיר אך גם מרבית בעלי העור הכהה יכולים לעשותו.
אצל צעירים עם אקנה הטיפול יביא להקטנה ניכרת במספר הפצעונים ויפחית את הכתמים. במבוגרים הקילוף יביא לשיפור בגוון העור ויהפוך אותו מצהוב חסר ברק לוורוד חלק וקורן.
פילינג בינוני מיועד לטיפול בקמטים וכתמים חומים הנובעים מנזקי גיל שמש והורמונים.

חידוש העור והמראה הצעיר
 
 
 
דרמוסתטיק קליניק - מומחים לרפואה אסתטית, הצערה ושיפור מראה הפנים   |   בית הרופאים ריינס 18 תל אביב   |   טלפון:0722-796-027
* כל הטיפולים מבוצעים על ידי ובפיקוח רפואי ע"י רופאים.
פילינג עמוק   הזרקות ומילוי קמטים   מתיחת פנים בחוטים נספגים   הבהרת כתמי פיגמנטציה   טשטוש קמטים   בוטוקס   הצערת עור הפנים   טיפול בכתמי עור   העלמת כתמי הריון   חומצה היאלורונית   הסרת נקודות חן   מילוי ועיבוי שפתיים   הסרת גידולי עור ושומות   הזרקת חומצה היאלורונית   החלקת עור הפנים   הבהרת העור   הזרקת חומצה היאלורונית לפנים   העלמת סימני גיל   טיפולים להעלמת קמטים   מזותרפיה והצערת מראה הפנים   עיצוב ופיסול פנים  
קידום אורגני | קידום אתרים