0722-796-027
   
 
  דרמוסתטיק קליניק
מומחים לרפואה אסתטית,
הצערה ושיפור מראה הפנים


טלפון: 03-6135398

בית הרופאים ריינס 18 תל אביב
 
 
 

 חומצה היאלורונית

Back
 
חומצה היאלורוניתמה היא החשיבות של השימוש בחומרים האיכותיים ביותר? באילו חומרים עושים שימוש בדרמוסתטיק קליניק? האם ישנן תופעות לוואי לשימוש בחומצה זו? מתי עושים שימוש בחומצה זו?

לאורך השנים עור הפנים עובר שינויים כאלה ואחרים, עור הפנים הופך להיות דק יותר ומאבד מגמישותו. ניתן כיום לעבות את עור הפנים בעזרת כמה וכמה שיטות וטכניקות אשר יתרמו למילויים של כל אותם הקמטים. אין ספק כי מכל אותן השיטות השיטה והחומר שהכי מומלץ להזרקה היא אותה חומצה היאלורונית .

חומר זה למעשה חומר טבעי המצוי בגוף. לאותה חומצה יש הרבה מאוד יתרונות כאשר היתרון הבולט ביותר שלה היא ביכולת לבצע את פעולת העיבוי לפרק זמן ממושך יותר משאר החומרים המוכרים כמו הבוטוקס או הסיליקון.

חשוב מאוד להבין כי עיבוי השפתיים או מילוי הקמטים על ידי הזרקת חומר כזה או אחר הוא אינו לצמיתות. רוב השיטות פועלות לאורך שלושה עד שישה חודשים כאשר חומצה זו פועלת לאורך שישה עד תשעה חודשים, כמו כן חומצה זו נחשבת לחומר הבטוח ביותר לשימוש.

ניתן כאמור לבצע מילוי קמטיםבעזרת חומצה זו ללא חשש מתופעות לוואי, למעט מעט נפיחות ואודם כתוצאה מפעולת ההזרקה לא נרשמו תופעות לוואי חריגות או מיוחדות. עם זאת חשוב מאוד שהרופא המטפל יבחן את כשירותו של המטופל לביצוע פעולת עיבוי שפתיים או מילוי קמטים.


הזרקת חומצה היאלורונית לפנים? איך בוחרים את מרפאת האסתטיקה הטובה ביותר?

ראשית כל חשוב מאוד להתרשם מניסיונם של מטופלים מרוצים. המטופלים של דרמוסתטיק קליניק מגיעים מכל אזורי הארץ. שנים רבות של ניסיון מצטבר וכמו כן ידע רב של הצוות הרפואי מאפשר מתן פתרונות לכל סוגי בעיות האסתטיקה. במרפאה זו עושים שימוש בחומרים הנחשבים למובילים ביותר וכמו כן הקפדה יתרה על רמת סטריליות גבוהה ביותר.


הזרקות חומצה היאלורונית? אילו עוד טפולים ניתן להשיג בדרמוסתטיק קליניק?

כאמור מילוי קמטים בחומצה היאלורונית, מילוי קמטים בחוטים נספגים, הסרת שומות וגידולי עור, מילוי שפתיים בעזרת בוטוקס, העלמת כתמים של היריון, פילינג מכל הסוגים ועוד כהנה וכהנה טיפולים המבוצעים באחריות ובמסירות רבה.
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
 
דרמוסתטיק קליניק - מומחים לרפואה אסתטית, הצערה ושיפור מראה הפנים   |   בית הרופאים ריינס 18 תל אביב   |   טלפון:0722-796-027
* כל הטיפולים מבוצעים על ידי ובפיקוח רפואי ע"י רופאים.
פילינג עמוק   הזרקות ומילוי קמטים   מתיחת פנים בחוטים נספגים   הבהרת כתמי פיגמנטציה   טשטוש קמטים   בוטוקס   הצערת עור הפנים   טיפול בכתמי עור   העלמת כתמי הריון   חומצה היאלורונית   הסרת נקודות חן   מילוי ועיבוי שפתיים   הסרת גידולי עור ושומות   הזרקת חומצה היאלורונית   החלקת עור הפנים   הבהרת העור   הזרקת חומצה היאלורונית לפנים   העלמת סימני גיל   טיפולים להעלמת קמטים   מזותרפיה והצערת מראה הפנים   עיצוב ופיסול פנים  
קידום אורגני | קידום אתרים