0722-796-027
   
 
  דרמוסתטיק קליניק
מומחים לרפואה אסתטית,
הצערה ושיפור מראה הפנים


טלפון: 03-6135398

בית הרופאים ריינס 18 תל אביב
 
 
 

 הצערת עור הפנים

Back
 
הצערת עור הפנים

מה הם ההשלכות של מראה עור צעיר ורענן? איך מצעירים את עור הפנים? האם הצערת העור נכונה עבור כל אחד ואחת? כמה זמן עורך תהליך הצערת העור?

מסתבר כי את השעון עדיין אף אחד לא הצליח לעצור ועל כן תהליך ההזדקנות הוא תהליך טבעי וחסר מעצורים. עד לפני לא הרבה שנים את תהליך ההזדקנות ניתן היה לראות על גוף האדם הן בהזדקנות העור וכמו כן בשינויים כאלה ואחרים בתפקודי הגוף. עם התפתחות הטכנולוגיה והמחקר פותחו שיטות רבות על מנת לעכב בצורה משמעותית ביותר את תהליך הזדקנות העור. הצערת עור הפנים מתאפשר כיום במספר שיטות ודרכים.

מראה זקן ועייף אינו גזרת גורל, על ידי שימוש בתכשירים כאלה ואחרים ניתן להחיות את עור הפנים ולאפשר לו רעננות וטריות. שימוש בתכשירים אלו מאושר על ידי כל הגורמים הרלוונטיים ועובר בקרות ברמות הגבוהות ביותר. כמו כן ישנם טכניקות רבות נוספות לטובת הצערת עור הפנים כמו פילינג עמוק ועדין, הזרקת חוטים הנספגים בעור, בוטוקס ועוד.

הפנים של כל אחד ואחת מעבירות מסר לעולם, פנים עייפות ומותשות פוגעות לא רק ביכולת ההתקשרות עם סביבה חדשה, מראה עייף פוגע מאוד בביטחון העצמי של כל אחד. ניתן כיום במהלך פשוט וקל וללא תופעות לוואי לרענן את העור ולהעניק ברק ושמחת חיים. הצערת עור הפנים זו המומחיות של דרמוסתטיק קליניק. 
 
 
אנטי אייג'ינג? מקצועני דרמוסתטיק קליניק לשירותכם!

אין ספק כי שירות מעולה הוא המתכון הבטוח להצלחת ההליך הרפואי. בדרמוסתטיק קליניק תודעת שירות גבוהה ביותר תוך התחשבות מלאה הצרכים ובנוחיות של המטופלים. צוות רפואי מעולה בעל ידע ומוניטין.

בדרמוסתטיק קליניק מקפידים הקפדה יתרה על שימוש חומרי הגלם ובמכשור המתקדם ביותר בעולם. ייעוץ והכוונה לטיפולים המתאימים ביותר וכמו כן מעקב אישי וצמוד לאחר הטיפול.
  חידוש העור? מה עוד ניתן לרכוש בדרמוסתטיק קליניק?

כל הטיפולים המובילים בתחום הרפואה האסתטית. החלקת עור הפנים, מילוי קמטים על ידי חוטים נספגים, מילוי קמטים בעזרת חומצה היאלורונית, טיפול בנקודות חן וגידולי עור וכולי. הצערת פנים במיומנות ובמסירות.
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
 
דרמוסתטיק קליניק - מומחים לרפואה אסתטית, הצערה ושיפור מראה הפנים   |   בית הרופאים ריינס 18 תל אביב   |   טלפון:0722-796-027
* כל הטיפולים מבוצעים על ידי ובפיקוח רפואי ע"י רופאים.
פילינג עמוק   הזרקות ומילוי קמטים   מתיחת פנים בחוטים נספגים   הבהרת כתמי פיגמנטציה   טשטוש קמטים   בוטוקס   הצערת עור הפנים   טיפול בכתמי עור   העלמת כתמי הריון   חומצה היאלורונית   הסרת נקודות חן   מילוי ועיבוי שפתיים   הסרת גידולי עור ושומות   הזרקת חומצה היאלורונית   החלקת עור הפנים   הבהרת העור   הזרקת חומצה היאלורונית לפנים   העלמת סימני גיל   טיפולים להעלמת קמטים   מזותרפיה והצערת מראה הפנים   עיצוב ופיסול פנים  
קידום אורגני | קידום אתרים