0722-796-027
   
 
  דרמוסתטיק קליניק
מומחים לרפואה אסתטית,
הצערה ושיפור מראה הפנים


טלפון: 03-6135398

בית הרופאים ריינס 18 תל אביב
 
 
 

 העלמת סימני גיל

Back
 
מתי בפעם האחרונה הסתכלת במראה והרגשת צעירה באמת? במהלך השנים עור הפנים שלנו מזדקן באופן טבעי וצובר כתמים, צלקות וסימנים שונים שאינם נעימים לעין ומפחיתים מרמת האסתטיקה שלנו בעיני הסובבים אותנו וחשוב מכך – בעיני עצמינו. מייק אפ, פודרה ושאר מוצרי האיפור הם תכשירים נהדרים שעוזרים לנו לטשטש את סימני ההזדקנות, אך הם מחזיקים מעמד לכמה שעות בלבד ואינם מאפשרים העלמת פיגמנטציה למשך זמן רב. אם את רוצה לבצע העלמת נמשים או סימני עור אחרים באופן מקצועי ולמשך כל החיים, פני עוד היום למומחים של דרמוסתטיק קליניק אשר יודעים לבצע העלמת סימני גיל במגוון דרכים שונות.

כתמי העור השונים נוצרים בדרך כלל בשל חשיפה מוגברת לקרינת UV הנפלטת מהשמש. שכבת האוזון מונעת אמנם את חדירת מרבית הקרינה, אך כידוע בשנים האחרונות גדל החור באוזון ואיתו גם רמת הקרינה שאנו נחשפים אליה, בייחוד במדינה חמה כמו ישראל. הקפידו להימנע ככל האפשר מחשיפה ארוכה לקרני השמש אשר תסייע לכם לשמור על עור פנים צעיר ונקי. עם זאת, כמובן שבלתי ניתן להימנע לחלוטין מקרינת השמש וחלקינו מפתחים פגמי עור בקלות, גם לאחר חשיפה מועטה לקרינת UV. לכן, במידה וכבר צברתם כתמים שאינכם אוהבים, ניתן לפנות אלינו לייעוץ בנוגע להעלמת סימני גיל ולקבל את הפיתרון המושלם עבורכם.

הטיפול הנכון בשבילך
לא רק קרני השמש מביאות להופעת הסימנים, אלא גם גורמים נוספים כגון סיבות הורמונאליות, כתמים המופיעים כבר בלידה ותהליכים שונים שעבר העור במשך השנים. ישנן דרכים רבות להעלמת נמשים, החל משימוש בקרמים ותכשירים רפואיים שונים, דרך ביצוע פילינג ברמות עומק שונות ועד לשימוש בקרני אור. ברדמוסתטיק קליניק יתאימו לכל לקוח או לקוחה את הטיפול המתאים ביותר בשבילו – על פי אופי הכתם, התוצאה הרצויה ומספר הטיפולים שאליהם תוכלו להגיע.

העלמת סימני גיל מעניקה לפנים מראה צעיר ורענן, ממש כמו בגיל 16. טיפול ביתי באמצעות משחות יסייע לרוב רק באופן חלקי להעלמת סימני הגיל, בעוד שבדיקה מקצועית של מקור הכתמים וטיפול מותאם יוכלו להעלים אותם לגמרי. לכן גם אם ניסית כל תכשיר אפשרי ועדיין לא הגעת לתוצאה שעליה חלמת – המומחים של דרמוסתטיק קליניק הם הכתובת הנכונה עבורך.
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
 
דרמוסתטיק קליניק - מומחים לרפואה אסתטית, הצערה ושיפור מראה הפנים   |   בית הרופאים ריינס 18 תל אביב   |   טלפון:0722-796-027
* כל הטיפולים מבוצעים על ידי ובפיקוח רפואי ע"י רופאים.
פילינג עמוק   הזרקות ומילוי קמטים   מתיחת פנים בחוטים נספגים   הבהרת כתמי פיגמנטציה   טשטוש קמטים   בוטוקס   הצערת עור הפנים   טיפול בכתמי עור   העלמת כתמי הריון   חומצה היאלורונית   הסרת נקודות חן   מילוי ועיבוי שפתיים   הסרת גידולי עור ושומות   הזרקת חומצה היאלורונית   החלקת עור הפנים   הבהרת העור   הזרקת חומצה היאלורונית לפנים   העלמת סימני גיל   טיפולים להעלמת קמטים   מזותרפיה והצערת מראה הפנים   עיצוב ופיסול פנים  
קידום אורגני | קידום אתרים