0722-796-027
   
 
  דרמוסתטיק קליניק
מומחים לרפואה אסתטית,
הצערה ושיפור מראה הפנים


טלפון: 03-6135398

בית הרופאים ריינס 18 תל אביב
 
 
 

 העלמת כתמי הריון

Back
 
מדוע נוצרים כתמים בזמן ולאחר ההיריון? מה היא המשמעות של תהליך העלמת כתמי הריון? מי הוא הרופא המתאים ביותר לטובת תהליך העלמת הכתמים? מה חשוב לדעת על דרמוסתטיק קליניק?

בזמן ההיריון גוף האישה עובר שינויים שונים ורבים. לא פעם ההיריון נותן את אותותיו דווקא על גבי העור ומכתים אותו. פיגמנט הנקרא המלנין נוצר כתוצאה של גירוי תאי העור. ריכוז גבוה של פיגמנט זה יוצר כתם כהה. לעיתים כתמים אלו הם מזעריים ולעיתים כתמי העור חולשים על פני שטחי עור רבים וגורמים לעוגמת נפש של ממש. הימצאותם של הכתמים פוגעת לא פעם בביטחון העצמי ומונעת את חשיפת האזורים המוכתמים.

המודרניזציה והתפתחות הרפואה העולמית הביאו הרבה מאוד בשורות בשלל תחומים וכמו כן בתחום העלמת כתמים וקמטים מהעור והצערתו. לטובת מניעת כתמים כאלה ואחרים ניתן לעשות שימוש בשיטות שונות באופן עצמאי על ידי שימוש בתכשירים שונים. כמו כן חשוב לדעת כי הימנעות מחשיפת יתר לשמש תעזור במניעת היווצרותם של כתמי העור. לכל צורה של טיפול בעור יש יתרונות רבים וכמו כן חסרונות ועל כן מומלץ לקבל את הייעוץ מאנשי המקצוע המתמחים לכך.

העלמת כתמי הריון וכמו כן העלמת כתמים אחרים היא המומחיות של דרמוסתטיק קליניק. עם זאת לטובת העלמת כתמי הריון קיימים חשוב מאוד להיבדק אצל טובי הרופאים על מנת לקבל את האבחון המדויק ביותר של סוג הכתם וכמו כן לגבי השיטה המתאימה ביותר להעלמתו.


העלמת כתמי עור? הפתרונות אצל מומחי דרמוסתטיק קליניק!

בכדי להגיע אל הרופא הטוב ביותר והאיכותי ביותר יש להסתמך על חוות דעתם של מטופלים מרוצים. לאורך השנים טופלו בהצלחה יתרה הרבה מאוד מטופלים שזכו לעור פנים יפה רענן וצעיר. בדרמוסתטיק קליניק זוכים המטופלים ליחס אישי תוך הקפדה על נוחיותם של המטופלים.


הסרת כתמי עור? פנו אל דרמוסתטיק קליניק!

ניתן ליהנות מהרבה מאוד סוגי טיפולים במספר שיטות החל מטיפולי פילינג עמוק ועדין, הבהרת כתמי עור, העלמת נקודות חן וגידולי עור למיניהם, מילוי ועיבוי שפתיים ועוד. אחריות, מקצועיות ומסירות.  

העלמת כתמי הריון
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
 
דרמוסתטיק קליניק - מומחים לרפואה אסתטית, הצערה ושיפור מראה הפנים   |   בית הרופאים ריינס 18 תל אביב   |   טלפון:0722-796-027
* כל הטיפולים מבוצעים על ידי ובפיקוח רפואי ע"י רופאים.
פילינג עמוק   הזרקות ומילוי קמטים   מתיחת פנים בחוטים נספגים   הבהרת כתמי פיגמנטציה   טשטוש קמטים   בוטוקס   הצערת עור הפנים   טיפול בכתמי עור   העלמת כתמי הריון   חומצה היאלורונית   הסרת נקודות חן   מילוי ועיבוי שפתיים   הסרת גידולי עור ושומות   הזרקת חומצה היאלורונית   החלקת עור הפנים   הבהרת העור   הזרקת חומצה היאלורונית לפנים   העלמת סימני גיל   טיפולים להעלמת קמטים   מזותרפיה והצערת מראה הפנים   עיצוב ופיסול פנים  
קידום אורגני | קידום אתרים