0722-796-027
   
 
  דרמוסתטיק קליניק
מומחים לרפואה אסתטית,
הצערה ושיפור מראה הפנים


טלפון: 03-6135398

בית הרופאים ריינס 18 תל אביב
 
 
 

 הסרת נקודות חן

Back
 
מה היא המשמעות של נקודות החן? האם ניתן להסיר כל נקודת חן? כמה זמן לוקח להסיר נקודת חן? על מי כדאי לסמוך בהסרתן של נקודות החן?

לא פעם אנו קמים בבוקר ומגלים עוד נקודת חן על פני גופנו. ישנם מקרים רבים בהם נקודות החן הופכות להיות מרובות מאוד באזורים שונים בגוף אשר פוגעות ומפריעות בעיקר מהפן האסתטי. נכון להיום ישנם שיטות רבות על מנת להסיר את כל אותן נקודות החן. עם זאת חשוב מאוד להבין כי לטובת הסרת נקודות חן חשוב מאוד לקבל את השירות מרופא מומחה לתחום.

לאורך השנים ישנם הרבה מאוד גורמים אשר משפיעים בצורה כזו או אחרת על גופנו. חשיפת יתר לשמש בימי הקיץ הלוהטים, נטילת תרופות, מחלות שונות, שינויים הורמונאליים, הריונות, תזונה לא נכונה, עישון ועוד כהנה וכהנה גורמים עשויים להוביל לפגיעה בעור הגוף. כתוצאה מכל אותם גורמים נוצרים כתמים שונים, קמטים בלתי רצויים וכולי.

הסרת נקודות חן היא תהליך רפואי פשוט מאוד באופן יחסי. לרוב פעולה זו מתבצעת באלחוש מקומי ולאחר מכן משוחרר המטופל לביתו ומוזמן לביקורת כעבור זמן מה. עם זאת חשוב מאוד לדעת כי יש לבחון לעומק כל נקודה ונקודה עוד בטרם הסרתה בכדי לוודא כי אין נקודת החן מעידה על בעיה רפואית כזו או אחרת. בדרמוסתטיק קליניק תקבלו את הייעוץ וההכוונה לטובת הסרת נקודות חן בצורה המקצועית ביותר.


הורדת נקודות חן? רק אצל המומחים לתחום!

כאמור הורדת נקודות חן דורש ידע רב וכמו כן מיומנות רבה על מנת לא להשאיר צלקות מחד ומנגד להבטיח כי אכן אותה נקודת חן ניתנת להסרה. על כן רצוי ומומלץ כי את מלאכת הטיפול בנקודות החן יבצעו אנשי המקצוע המעולים והמנוסים ביותר. בדרמוסתטיק קליניק יש את הצוות המוביל בתחום זה.


הסרת נקודות חן בפנים? אפשרו לטובים ביותר לטפל בכם!

שלל טיפולים קוסמטיים ואסתטיים וכמו כן שילוב של רפואה מודרנית עם רפואה סינית עתיקה. הורדת נקודת חן, שומות וגידולי עור, מילוי קמטים בחוטים נספגים, טיפול בסוגים שונים של כתמי עור ועוד.
  הסרת נקודות חן
מוזמנים לקרוא בנוסף:
 
 
דרמוסתטיק קליניק - מומחים לרפואה אסתטית, הצערה ושיפור מראה הפנים   |   בית הרופאים ריינס 18 תל אביב   |   טלפון:0722-796-027
* כל הטיפולים מבוצעים על ידי ובפיקוח רפואי ע"י רופאים.
פילינג עמוק   הזרקות ומילוי קמטים   מתיחת פנים בחוטים נספגים   הבהרת כתמי פיגמנטציה   טשטוש קמטים   בוטוקס   הצערת עור הפנים   טיפול בכתמי עור   העלמת כתמי הריון   חומצה היאלורונית   הסרת נקודות חן   מילוי ועיבוי שפתיים   הסרת גידולי עור ושומות   הזרקת חומצה היאלורונית   החלקת עור הפנים   הבהרת העור   הזרקת חומצה היאלורונית לפנים   העלמת סימני גיל   טיפולים להעלמת קמטים   מזותרפיה והצערת מראה הפנים   עיצוב ופיסול פנים  
קידום אורגני | קידום אתרים