0722-796-027
   
 
  דרמוסתטיק קליניק
מומחים לרפואה אסתטית,
הצערה ושיפור מראה הפנים


טלפון: 03-6135398

בית הרופאים ריינס 18 תל אביב
 
 
 

 הסרת גידולי עור ושומות

Back
 
עד כמה מפריעה לכם השומה? מה היא הדרך הטיפולית הטובה ביותר לטובת הסרת גידולי עור ושומות? האם יש סיכון בהסרת שומה? מי יערוך עבורכם את ההליך הכירורגי להסרת השומה?

במשך החיים כל אחד צפוי לגלות כי על גופו צצו גידולי עור ושומות שונות אשר פוגעות המראה האסתטי של העור. לעיתים אזורים שונים הופכים להיות מכוסים בשומות ונקודות חן בריכוז גבוהה מאוד ופוגעות רבות ביכולת חשיפת חלקי גוף אלו בחוף הים או בהזדמנויות אחרות. כמו כן הסרת גידולי עור ושומות ישפרו מאוד את הביטחון העצמי וכאמור את הדימוי העצמי.

הסיבות להיווצרות כתמים או קמטים וכמו כן שומות ונקודות חן על פני הגוף יכולות רבות ומגוונות. החל ממחלות כאלה ואחרות וכמו כן נטילת תרופות שונות, חשיפת יתר למזגי אוויר קיצוניים בין אם זה חשיפה לקרני השמש או חשיפת העור לקור קיצוני, אורח חיים שאינו בריא הכולל תזונה לא מאוזנת או מחסור בשתייה, עישון וחשיפה לזיהום אוויר ועוד. כמו כן הזדקנות העור הופכת את העור לדק הרבה יותר וחשוף הרבה יותר לנקודות, כתמים וקמטים.

הסרת גידולי עור ושומות זה הוא הליך קוסמטי פשוט למדי אשר אינו מצריך היערכות מיוחדת. עם זאת חשוב מאוד כי כל נקודה ושומה תבחן היטב על ידי הצוות הרפואי על מנת לאשר כי נקודות אלו לא מעידות על מחלות.
 
הסרת גידולי עור ושומות
 
הסרת גידולים? דרמוסתטיק קליניק לשירות המטופלים!

אם גיליתם גידול עור לא ברור או נקודת חן חשודה יש כאמור לאפשר למומחים הטובים ביותר בתחום זה להסירה לאחר אבחון מעמיק. כמו כן חשוב לדעת כי כל נקודה או שומה שמוסרת עשויה להשאיר אחריה צלקת

על כן מומלץ ביותר לפנות אל המומחים של דרמוסתטיק קליניק על מנת להסיר את גידול העור בעדינות ובמיומנות.
  הסרת שומות? ומה עוד?

דרמוסתטיק קליניק גאה בשירותים רבים עבור מטופלים הפוקדים את המרפאה מכל רחבי הארץ. טיפול בקמטי הבעה, הסרת כתמי היריון, עיבוי ומילוי שפתיים בעזרת סיליקון וכולי.

הסרת שומה באחריות מלאה ולשביעות רצון המטופלים.
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
 
דרמוסתטיק קליניק - מומחים לרפואה אסתטית, הצערה ושיפור מראה הפנים   |   בית הרופאים ריינס 18 תל אביב   |   טלפון:0722-796-027
* כל הטיפולים מבוצעים על ידי ובפיקוח רפואי ע"י רופאים.
פילינג עמוק   הזרקות ומילוי קמטים   מתיחת פנים בחוטים נספגים   הבהרת כתמי פיגמנטציה   טשטוש קמטים   בוטוקס   הצערת עור הפנים   טיפול בכתמי עור   העלמת כתמי הריון   חומצה היאלורונית   הסרת נקודות חן   מילוי ועיבוי שפתיים   הסרת גידולי עור ושומות   הזרקת חומצה היאלורונית   החלקת עור הפנים   הבהרת העור   הזרקת חומצה היאלורונית לפנים   העלמת סימני גיל   טיפולים להעלמת קמטים   מזותרפיה והצערת מראה הפנים   עיצוב ופיסול פנים  
קידום אורגני | קידום אתרים