0722-796-027
   
 
  דרמוסתטיק קליניק
מומחים לרפואה אסתטית,
הצערה ושיפור מראה הפנים


טלפון: 03-6135398

בית הרופאים ריינס 18 תל אביב
 
 
 

 החלקת עור הפנים

Back
 
החלקת עור הפניםמה היא החשיבות והמשמעות של עור פנים חלק? מדוע נוצרים קמטי עור בפנים? מה היא השיטה הטובה והאיכותית ביותר להחלקת העור? על מי כדאי לסמוך בהעלמת קמטי עור הפנים?

מראה יפה ואסתטי אף אינו מזיק ויש שיגידו כי הוא אפילו תורם רבות ליצירת קשרים בין אישיים התורמים הן בתחום הזוגיות, בתחום התעסוקה וכולי. מראה יפה ואסתטי הוא בראש ובראשונה נכון לאזורים החשופים ביותר כמו הפנים. החלקת עור הפנים מכל אותם קמטים וכמו כן העלמת כל אותם כתמים יעזרו מאוד לשיפור מראה הפנים.

טיפול נכון ויעיל ישנה את הפנים ממראה פנים עייפות למראה פנים טריות ורעננות. החלקת עור הפנים יעניק לפנים את הברק שאבד עם השנים וכמו כן יעניק לו חיות. חשוב מאוד להבין כי יש כמובן להתחשב בסוג העור ובסיבות שבגינן עור הפנים הפך להיות מקומט יותר או מוכתם יותר.

עד לא מזמן לא ניתן היה לעשות הרבה עם עור פנים מקומט. בעשורים האחרונים עולם הרפואה האסתטית בפריחה אדירה ומאפשר בעזרת טכניקות שונות ושימוש בחומרים שונים להצעיר את עור הפנים בצורה יוצאת מן הכלל, טיפולי פנים הפכו להיות פופולאריים מאוד גם בקרב הגברים.

החלקת עור ומילוי קמטי הפנים זה כאמור עניין של מיומנות ומומחיות. הזרקת הבוטוקס או החומצה ההיאלרונית דורשת כאמור ידע וניסיון. תהליך החלקת עור הפנים אינו הליך מסובך ואינו מהווה סיכון עבור המטופל.


טיפול בעור הפנים? נסו את הטיפול של דרמוסתטיק קליניק!

הדרך הטובה ביותר להבטיח את איכות הטיפול הוא לפנות אל בעלי הניסיון הרב ביותר בתחום. דרמוסתטיק קליניק גאים בשנים רבות של עשייה וכמו כן הרבה מאוד מטופלים מרוצים. בדרמוסתטיק קליניק מקפידים על מתן השירות המעולה ביותר לכל מטופלת ומטופל. שירותי הרפואה האסתטית של דרמוסתטיק קליניק מותאמים לכל הגילאים.


טיפוח עור הפנים? מהם השירותים אותם ניתן לרכוש בקליניקה זו?

הרבה מאוד טיפולים מהמובילים והמוכרים ביותר בעולם. הבהרת עור הפנים, מילוי שפתיים בעזרת סיליקון, שימוש בחומצה היאלורונית, העלמת כתמי עור מכל חלקי הגוף, הסרת נקודות חן ושומות. מחירים מעולים ואחריות מלאה.
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
 
דרמוסתטיק קליניק - מומחים לרפואה אסתטית, הצערה ושיפור מראה הפנים   |   בית הרופאים ריינס 18 תל אביב   |   טלפון:0722-796-027
* כל הטיפולים מבוצעים על ידי ובפיקוח רפואי ע"י רופאים.
פילינג עמוק   הזרקות ומילוי קמטים   מתיחת פנים בחוטים נספגים   הבהרת כתמי פיגמנטציה   טשטוש קמטים   בוטוקס   הצערת עור הפנים   טיפול בכתמי עור   העלמת כתמי הריון   חומצה היאלורונית   הסרת נקודות חן   מילוי ועיבוי שפתיים   הסרת גידולי עור ושומות   הזרקת חומצה היאלורונית   החלקת עור הפנים   הבהרת העור   הזרקת חומצה היאלורונית לפנים   העלמת סימני גיל   טיפולים להעלמת קמטים   מזותרפיה והצערת מראה הפנים   עיצוב ופיסול פנים  
 
קידום אורגני | קידום אתרים