0722-796-027
   
 
  דרמוסתטיק קליניק
מומחים לרפואה אסתטית,
הצערה ושיפור מראה הפנים


טלפון: 03-6135398

בית הרופאים ריינס 18 תל אביב
 
 
 

 הזרקת חומצה היאלורונית

Back
 
מה הן התכונות המשמעותיות ביותר של החומצה ההיאלורונית? האם ניתן להזריק את החומצה לכל אחד? מה חשוב לדעת על הצוות המקצועי של דרמוסתטיק קליניק?

עור הפנים הופל להיות דק יותר לאורך השנים ומאבד באופן ניכר מגמישותו. פעולת שרירי הפנים האחראית על פעולת הכיווץ וההרפיה גורמת לכל אותם הקמטים. בגילאים צעירים יותר העור יודע להתכווץ ולחזור ולהימתח אולם לאורך השנים והזדקנות העור אותו כיווץ אינו נמתח והופך למעשה לקמט תמידי.

הזרקת חומצה היאלורונית היא הפתרון היעיל והטוב ביותר עבור אלה המעוניינים בהעלמת הקמטים. ישנם כיום מספר חומרים המוזרקים לאזורים המקומטים אשר בעזרתם ניתן לבטל את הקמט. הזרקת של בוטוקס או חוטים נספגים הינם יעילים ועושים את המלאכה אולם ללא ספק הזרקת חומצה היאלורונית נחשבת לאיכותית והיעילה ביותר לטובת העלמת הקמטים.

עוד נתון שחשוב מאוד לדעת הוא לגבי משך הזמן אשר פועלת אותה חומצה היאלורונית. ברוב השיטות האחרות ניתן להעלים את הקמטים לפרק זמן שנע בין שלושה חודשים לחצי שנה. הזרקת חומצה היאלורונית מאפשרת העלמת קמטים לפרק זמן ממושך יותר שנע בין שישה לתשעה חודשים.

כאמור הסיבות להיווצרות נזקי עור יכולות להיות רבות, החל מעישון המזיק מאוד לעור הפנים ועד לתזונה לא בריאה וכאמור מחלות או שינויים הורמונאליים שונים שאדם חווה בחייו. בדרמוסתטיק קליניק הצוות הרפואי יבחן וימליץ על דרכי הפעולה הנכונות ביותר.

הזרקת חומצה היאלורונית
 
 
עיבוי שפתיים בחומצה היאלורונית? איך בוחרים את הרופא שלכם?

כאמור על מנת להגיע אל התוצאות הטובות ביותר יש לרכוש את שירותיהם של המומחים בתחום. בדרמוסתטיק קליניק יש את הצוות הבכיר ביותר לתחום זה. כמו כן בדרמוסתטיק קליניק עושים שימוש בחומרים ובמכשור המעולה ביותר והבטוח ביותר לשימוש.

בדרמוסתטיק קליניק תוכלו למצוא את הטכנולוגיה המובילה בעולם.
  הזרקות לפנים? רק אצל המומחים ביותר!

הצוות המקצועי של דרמוסתטיק קליניק מציע שירותים רבים כמו: הזרקת בוטוקס, עיבוי ומילוי שפתיים בסיליקון, הסרה של נקודות חן ושומות, טיפול אינטנסיבי בכתמים מכל הסוגים כולל כתמי היריון ועוד.

כל הטיפולים באחריות מלאה, ייעוץ הדרכה ופירוט מלא של כל ההליך.
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
 
דרמוסתטיק קליניק - מומחים לרפואה אסתטית, הצערה ושיפור מראה הפנים   |   בית הרופאים ריינס 18 תל אביב   |   טלפון:0722-796-027
* כל הטיפולים מבוצעים על ידי ובפיקוח רפואי ע"י רופאים.
פילינג עמוק   הזרקות ומילוי קמטים   מתיחת פנים בחוטים נספגים   הבהרת כתמי פיגמנטציה   טשטוש קמטים   בוטוקס   הצערת עור הפנים   טיפול בכתמי עור   העלמת כתמי הריון   חומצה היאלורונית   הסרת נקודות חן   מילוי ועיבוי שפתיים   הסרת גידולי עור ושומות   הזרקת חומצה היאלורונית   החלקת עור הפנים   הבהרת העור   הזרקת חומצה היאלורונית לפנים   העלמת סימני גיל   טיפולים להעלמת קמטים   מזותרפיה והצערת מראה הפנים   עיצוב ופיסול פנים  
קידום אורגני | קידום אתרים