0722-796-027
   
 
  דרמוסתטיק קליניק
מומחים לרפואה אסתטית,
הצערה ושיפור מראה הפנים


טלפון: 03-6135398

בית הרופאים ריינס 18 תל אביב
 
 
 

 הזרקת חומצה היאלורונית לפנים

Back
 
הגיל עושה את שלו ואת מתחילה להבחין בכך שהקמטים נהיים בולטים יותר ונפוצים יותר? את רוצה להחזיר לפנייך את המראה הצעיר והחיוני גם אחרי גיל 50 מבלי לבצע הזרקת סיליקון? הזרקת חומצה היאלורונית לפנים על ידי המומחים של דרמוסתטיק קליניק תשיב לך את מראה עור הפנים המתוח והאסתטי שהיה לך תמיד באופן הבטוח והאיכותי ביותר.

טבעי זה בטוח
הזרקת חומצה היאלורונית לפנים יעילה לטיפול במגוון רחב של נזקי גיל ומקנה מראה צעיר ומטופח גם לאחר שעור הפנים איבד מהאלסטיות הטבעית שלו. את החומר ניתן להזריק ברמות שונות של סמיכות בהתאם לאזור המטופל ולעומק הקמט. בנוסף למילוי קמטים הוא משמש להענקת נפח באזור הלחיים והסנטר, למילוי שפתיים ועוד.

בשונה מהזרקת סיליקון, חומצה היאלורונית הינה חומר טבעי המיוצר בגופם של כל בעלי בחיים, כולל כמובן אותנו בני האדם, ומשמש בין היתר להגברת סמיכות הנוזלים בגוף בנקודות שונות. העובדה שמדובר בחומר המיוצר בגופנו החל מיום הלידה מונעת תגובות אלרגיות לטיפול, כשלעתים ישנן תופעות לוואי קלות שחולפות לחלוטין לאחר ימים בודדים. על כן, נחשב החומר לבטוח במיוחד לשימוש גם בעולם האסתטיקה והטיפוח.

מותר לך גם להתחרט
השפעת החומצה חולפת לאחר כשנה-שנה וחצי ועל כן יעילה גם עבור מי שרוצה לבצע מילוי והדגשה של אזורים מסוימים, אך אינה בטוחה כי המראה יתאים לה בטווח הארוך. למשל, הזרקת סיליקון לשפתיים שנעשית בגיל 20 לא בהכרח תהיה פרופורציונאלית למראה הפנים גם בגיל 65. על כן, במקרה כזה עדיפה הזרקת חומצה היאלורונית לפנים אשר ניתנת לשינוי וחידוש בהתאם למראה הפנים המשתנה. בנוסף, ניתן להמיס את החומר בצורה מהירה בכל עת במידה והלקוחה אינה מרוצה מהתוצאות או מעוניינת בשינוי אופן המילוי. אם לאחר הפסקת ההשפעה של החומר תהי בטוחה שאת מעוניינת במילוי קבוע, תוכלי לעשות זאת באמצעות הזרקת סיליקון לשפתיים או לכל איזור אחר. בדרמוסתטיק קליניק ילוו אותך לאורך הטיפולים השונים וידאגו שתשמרי על עור מתוח, תווי פנים צעירים ופרופורציות מושלמות בכל גיל.

כשלוקחים בחשבון את בטיחות השימוש יחד עם התוצאות המעולות שהוא מפיק, אין פלא שהזרקת חומצה היאלורונית לפנים הפכה לאחד הפתרונות הנפוצים ביותר בעולם האסתטיקה. כיום נחשבת הפעולה לטיפול האיכותי ביותר עבור מי שמעוניינת במילוי קמטים, הענקת נפח לשפתיים, העלמת צלקות אקנה ותיקון נזקי עור אחרים. 
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
 
דרמוסתטיק קליניק - מומחים לרפואה אסתטית, הצערה ושיפור מראה הפנים   |   בית הרופאים ריינס 18 תל אביב   |   טלפון:0722-796-027
* כל הטיפולים מבוצעים על ידי ובפיקוח רפואי ע"י רופאים.
פילינג עמוק   הזרקות ומילוי קמטים   מתיחת פנים בחוטים נספגים   הבהרת כתמי פיגמנטציה   טשטוש קמטים   בוטוקס   הצערת עור הפנים   טיפול בכתמי עור   העלמת כתמי הריון   חומצה היאלורונית   הסרת נקודות חן   מילוי ועיבוי שפתיים   הסרת גידולי עור ושומות   הזרקת חומצה היאלורונית   החלקת עור הפנים   הבהרת העור   הזרקת חומצה היאלורונית לפנים   העלמת סימני גיל   טיפולים להעלמת קמטים   מזותרפיה והצערת מראה הפנים   עיצוב ופיסול פנים  
קידום אורגני | קידום אתרים