0722-796-027
   
 
  דרמוסתטיק קליניק
מומחים לרפואה אסתטית,
הצערה ושיפור מראה הפנים


טלפון: 03-6135398

בית הרופאים ריינס 18 תל אביב
 
 
 

 הזרקות ומילוי קמטים

Back
 
הזרקות ומילוי קמטיםמה חשוב לדעת על הזרקות לצורכי העלמת קמטים? איך בוחרים את הצוות הרפואי לטובת הליכים קוסמטיים? אילו טיפולים ניתן לרכוש ב דרמוסתטיק קליניק?

לכל גיל יש את היתרונות והחסרונות שלו, ללא ספק אחד החסרונות של הגילאים המתבגרים יותר הם השינויים שעוברים על עור הפנים בפרט ועל כל מערכות הגוף בכלל. שינויים בעור הפנים כוללים בין השאר כתמים וכמו כן קמטים. יש כאלה אשר עור הפנים שלהם מקומט יותר ויש את אלה אשר התורשה הטיבה עימם וזכו לעור פנים חלק יותר.

הזרקות ומילוי קמטים הם הליך פולשני אומנם אך נחשב להליך פשוט יחסית. בהליך זה אין כמעט שום תופעות לוואי למעט שטפי דם מזעריים אשר נעלמים מהר מאוד. עם זאת לפני כל סוג של טיפול חשוב מאוד כי רופא מטפל מומחה יבדוק את המטופל ויאשר את הביצוע של אותן הזרקות.

עור הפנים מתקמט לאורך השנים לרוב בשל פעילותם של השרירים. כיווצי השרירים לאורך שנים רבות נותנים את אותותיהם וכמו כן איבוד הגמישות של העור גורם לכל אותם הקמטים. הזרקות ומילוי קמטים הם למעשה מונעים מסיבי השרירים הרלוונטיים לבצע את פעולת הכיווץ ובכך למעשה מאפשרים את החלקת העור.

ניתן כאמור לשפר את מראה עור הפנים על ידי הזרקות ומילוי קמטים אולם ישנן עוד שיטות להחלקת הפנים. לשם בחירת השיטה המועדפת מומלץ להגיע לדרמוסתטיק קליניק לקבלת חוות דעת מקצועית.  


מילוי חומצה היאלורונית? שאלו על כך בדרמוסתטיק קליניק!

לצוות המוביל בדרמוסתטיק קליניק יש את כל הניסיון והידע הנדרש על מנת לאפשר את הטיפול הנכון ביותר. כל מטופל יתודרך ויכוון על פי נתוניו הרפואיים ובהתאם למצבו. לדרמוסתטיק קליניק מגיעים מטופלים מכל אזורי הארץ וזוכים ליחס אישי ולאווירה אינטימית ונעימה. הקפדה על לוחות זמנים נוח למטופלים.


מילוי קמטי הבעה? מה הם שירותי דרמוסתטיק קליניק?

בדרמוסתטיק קליניק ניתן לרכוש מגוון גדול של טיפולים כמו: מילוי קמטים במספר שיטות, עיבוי שפתיים, טיפול בכתמי עור, טיפול בכתמי היריון, הסרת שומות וגידולי עור ועוד. מחירים מעולים וכמו כן תנאי תשלום נוחים.
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
 
דרמוסתטיק קליניק - מומחים לרפואה אסתטית, הצערה ושיפור מראה הפנים   |   בית הרופאים ריינס 18 תל אביב   |   טלפון:0722-796-027
* כל הטיפולים מבוצעים על ידי ובפיקוח רפואי ע"י רופאים.
פילינג עמוק   הזרקות ומילוי קמטים   מתיחת פנים בחוטים נספגים   הבהרת כתמי פיגמנטציה   טשטוש קמטים   בוטוקס   הצערת עור הפנים   טיפול בכתמי עור   העלמת כתמי הריון   חומצה היאלורונית   הסרת נקודות חן   מילוי ועיבוי שפתיים   הסרת גידולי עור ושומות   הזרקת חומצה היאלורונית   החלקת עור הפנים   הבהרת העור   הזרקת חומצה היאלורונית לפנים   העלמת סימני גיל   טיפולים להעלמת קמטים   מזותרפיה והצערת מראה הפנים   עיצוב ופיסול פנים  
קידום אורגני | קידום אתרים