0722-796-027
   
 
  דרמוסתטיק קליניק
מומחים לרפואה אסתטית,
הצערה ושיפור מראה הפנים


טלפון: 03-6135398

בית הרופאים ריינס 18 תל אביב
 
 
 

 הבהרת כתמי פיגמנטציה

Back
 
הבהרת כתמי פיגמנטציהמדוע נוצרים כתמי פיגמנטציה? מה היא הדרך הנכונה ביותר לטובת הבהרת כתמי פיגמנטציה? האם ישנן תופעות לוואי לתהליך זה? מה הם היתרונות הבולטים ביותר של דרמוסתטיק קליניק?

אין ספק כי לפנים יש משמעות מיוחדת וחשובה ביותר עבור כל אחד ואחת. המבט הראשון גורם לא פעם ליצירת הרושם הראשוני של אדם כזה או אחר. ביצירת הרושם יש לפנים תפקיד מכריע. על כן חשוב להבין כי פנים אסתטיות יעניקו ביטחון עצמי וכמו כן ישפרו באופן ניכר את הדימוי העצמי של כל אחד ואחת.

כתמי פיגמנטציה עשויים לגרום לאי נעימות רבה בקרב הסובלים מתופעה זו. אחת השיטות היותר פופולאריות והיותר נכונות היא הבהרת כתמי פיגמנטציה. שיטה זו הוכיחה את עצמה ועזרה להרבה מאוד מטופלים ליהנות מפנים יפות ומרשימות ביותר.

הסיבות להיווצרות אותם כתמים מרגיזים על עור הפנים הן יכולות להיות רבות ומגוונות. לרוב תופעות אלו מתרחשות בגילאים בוגרים יותר אחרי שעוברים את מסע החיים הכולל הריונות, מחלות, חשיפת יתר לשמש או לקור וכולי. כמו כן תזונה לא נכונה, עישון ואורח חיים לא בריא עשויים אף הם להוביל לכל אותם כתמים חומים ולבנים על האזורים החשופים בגוף.

לטובת הבהרת עור הפנים ניתן לעשות שימוש בקרמים ובתכשירים רבים אחרים וכמו כן לבצע טיפולי פילינג. הבהרת כתמי פיגמנטציה בדרמוסתטיק קליניק תעשה לאחר בדיקה מקיפה של רופא מומחה.


בעיות פיגמנטציה בעור? נסו את דרמוסתטיק קליניק!

כל הליך רפואי בין אם הוא קוסמטי אסתטי או סוג אחר של טיפול דורש את הידע והניסיון של הטובים ביותר. בדרמוסתטיק קליניק תוכלו למצוא צוות מוביל בתחום הרפואה האסתטית, שילוב של רפואה סינית עם רפואה מודרנית. צוות מקצועי בעל רקורד מרשים ביותר וכמו כן מוניטין רב. שירות אישי ואחראי לאורך כל הדרך.


העלמת פיגמנטציה? מה הם השירותים המוצעים בדרמוסתטיק קליניק?

בקליניקה מיוחדת זו ניתן להתרשם מטיפולים שונים ומגוונים, החל מטיפולי פיגמנטציה בשפם ועד לטיפולי פילינג מכל הסוגים הכולל פילינג עדין, בינוני ועמוק. בדרמוסתטיק קליניק תוכלו ליהנות ממחירים מעולים לשביעות רצון מלאה.
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
 
דרמוסתטיק קליניק - מומחים לרפואה אסתטית, הצערה ושיפור מראה הפנים   |   בית הרופאים ריינס 18 תל אביב   |   טלפון:0722-796-027
* כל הטיפולים מבוצעים על ידי ובפיקוח רפואי ע"י רופאים.
פילינג עמוק   הזרקות ומילוי קמטים   מתיחת פנים בחוטים נספגים   הבהרת כתמי פיגמנטציה   טשטוש קמטים   בוטוקס   הצערת עור הפנים   טיפול בכתמי עור   העלמת כתמי הריון   חומצה היאלורונית   הסרת נקודות חן   מילוי ועיבוי שפתיים   הסרת גידולי עור ושומות   הזרקת חומצה היאלורונית   החלקת עור הפנים   הבהרת העור   הזרקת חומצה היאלורונית לפנים   העלמת סימני גיל   טיפולים להעלמת קמטים   מזותרפיה והצערת מראה הפנים   עיצוב ופיסול פנים  
קידום אורגני | קידום אתרים