0722-796-027
   
 
  דרמוסתטיק קליניק
מומחים לרפואה אסתטית,
הצערה ושיפור מראה הפנים


טלפון: 03-6135398

בית הרופאים ריינס 18 תל אביב
 
 
 

 הבהרת העור

Back
 
האם ישנם סיכונים בתהליך ההבהרה של העור? האם תהליך זה נכון בעבור כל אחד ואחת? כמה זמן עורך תהליך הבהרתו של העור? איך בוחרים את הרופא לטיפול בעור מקומט?

בגיל צעיר עור הפנים מתוח רענן ויפה. ככל שהשנים עוברות עור הפנים הופך להיות מדולדל יותר, דק יותר וכאמור חשוף יותר לכתמים ולקמטים. ניתן כיום בשיטות שונות לאפשר לעור הפנים את הברק שאבד לו וכמו כן להחזיר את הצבע היפה. הבהרת העור נדרשת כאמור על מנת להעלים את הכתמים החומים והכהים אשר מצטברים ופוגעים ביופי הפנים.

חשוב להבין כי פגיעה בעור הפנים היא לא פעם גם פגיעה משמעותית ביותר בביטחון העצמי של כל אחד ואחת. מה שפעם היה נחשב כבלתי ניתן להשגה זמין כיום הרבה יותר, ניתן להחזיר לעור הפנים את המראה הצעיר וחשוב מכך את המראה הרענן.

לטובת הבהרת העור ישנם טכניקות ושיטות רבות, החל משיטת הפילינג העמוק ועד לתכשירים כאלה ואחרים המזינים את העור. על מנת להתאים את הטיפול הטוב והנכון ביותר עבורכם יש כאמור להגיע לדרמוסתטיק קליניק ולקבל את הייעוץ וההכוונה המקצועיים ביותר.

הצוות המקצועי של דרמוסתטיק קליניק יבחן כאמור את כשירותו של המטופל לעבור הליכים קוסמטיים כאלה ואחרים. כמו כן חשוב להדגיש כי הטיפולים לטובת הבהרת העור אינם נחשבים למסובכים מידי ולרוב אין לטיפולים אלו תופעות לוואי.

הבהרת העור
 
 
הבהרת כתמי שמש - דרמוסתטיק קליניק!

ביליתם הרבה מידי זמן תחת קרני השמש וכתוצאה מכך ישנם נזקי עור כאלה ואחרים, בדרמוסתטיק קליניק יש הצוות הרפואי אשר ידע לאבחן את גודל נזקי השמש ולהעניק לכם את הטיפול המתאים ביותר.

שירותי במרפאה מבוססים על סמך הניסיון הרב שנרכש לאורך השנים וכמו כן על הידע של הצוות הרפואי. שירות אישי והסברים מפורטים על כל אחד משלבי הטיפול.
  הבהרת פיגמנטציה? רק בדרמוסתטיק קליניק!

מגוון מרשים ביותר של סוגי טיפולים שונים ובשיטות שונות כגון: העלמת כתמי פיגמנטציה בפנים, העלמת קמטי הבעה,

טיפול בנקודות חן וגידולי עור שונים, עיבוי שפתיים בצורות שונות ועוד. 
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
 
דרמוסתטיק קליניק - מומחים לרפואה אסתטית, הצערה ושיפור מראה הפנים   |   בית הרופאים ריינס 18 תל אביב   |   טלפון:0722-796-027
* כל הטיפולים מבוצעים על ידי ובפיקוח רפואי ע"י רופאים.
פילינג עמוק   הזרקות ומילוי קמטים   מתיחת פנים בחוטים נספגים   הבהרת כתמי פיגמנטציה   טשטוש קמטים   בוטוקס   הצערת עור הפנים   טיפול בכתמי עור   העלמת כתמי הריון   חומצה היאלורונית   הסרת נקודות חן   מילוי ועיבוי שפתיים   הסרת גידולי עור ושומות   הזרקת חומצה היאלורונית   החלקת עור הפנים   הבהרת העור   הזרקת חומצה היאלורונית לפנים   העלמת סימני גיל   טיפולים להעלמת קמטים   מזותרפיה והצערת מראה הפנים   עיצוב ופיסול פנים  
קידום אורגני | קידום אתרים