0722-796-027
   
 
  דרמוסתטיק קליניק
מומחים לרפואה אסתטית,
הצערה ושיפור מראה הפנים


טלפון: 03-6135398

בית הרופאים ריינס 18 תל אביב
 
 
 

 בוטוקס

Back
 
בוטוקסמה הם יתרונותיו של הבוטולינום טוקסין? מה הם תכונותיו של הבוטולינום טוקסין? האם טיפול זה מתאים לכל אחד? האם ניתן להעלים את הקמטים לצמיתות? מדוע לבחור דווקא הצוות של דרמוסתטיק קליניק?

הקמטים אשר נגלים אלינו בכל פעם מחדש עשויים לעורר מחשבות ותחושות לא נעימות. לא פעם קמטים אלו מעידים על החיים שחולפים להם ועל הזקנה ההולכת וקרבה. אם בעבר הלא כל כך רחוק לא יכולנו לקמטים אלו אזי בעידן הנוכחי ניתן בהחלט לטשטש באופן משמעותי ביותר את הקמטים ולעיתים אף להעלימם לגמרי. עוד בטרם ניגע בשיטות חשוב להבין מה גורם לעור להתקמט.

רוב הקמטים הם למעשה תוצאה של פעילות אינטנסיבית של מערכת השרירים. השריר למעשה הוא מכלול של סיבים אשר מתכווצים על פי פקודה ובכך למעשה מכווצים יחד איתם את העור. כיווצים חוזרים ונשנים אלו משאירים חותם לאורך השנים בצורת קמט קבוע אשר לא נעלם עם הרפיית השריר. בוטוקס הוא למעשה חומר אשר יודע לנטרל את פעולת השריר באותו האזור ובכך למעשה מונע את כיווץ העור.

כמו כן חשוב להבין כי קימוט העור הוא גם תוצאה ישירה של תזונה לא נכונה, של עישון הפוגע בגמישות העור, מחלות, הריונות ועוד. הזרקת בוטוקס אינו נחשב להליך מורכב יתר על המידה ועל כן אינו נעשה בהרדמה או דורש אשפוז. לפני הזרקת אותו חומר הנקרא בוטולינום טוקסין יבדוק הרופא את כשירותו של המטופל להליך זה.


עיצוב שפתיים? רק בקליניקה של דרמוסתטיק קליניק!

על מנת לעבות את השפתיים כראוי יש לבחור את אומן פיסול הפנים. בדרמוסתטיק קליניק תמצאו רופאים מומחים לתחום הרפואה הפלסטית בעלי רקורד מרשים ביותר של עשייה. כמו כן רכש הצוות המקצועי של דרמוסתטיק קליניק ידע רב וכאמור ניסיון מהרבה מאוד מטופלים מרוצים.


ניפוח שפתיים? מה הוא מגוון שירותי דרמוסתטיק קליניק?

כל טיפולי האסתטיקה הרפואית תחת קורת גג אחת. טיפולי עיבוי שפתיים בעזרת בוטוקס, סיליקון ועוד. כמו כן העלמת קמטים תוך כדי שימוש בשיטות רבות, הבהרת כתמים, הסרת נקודות חן ושומות, טיפול בכתמי היריון ועוד. אחריות מלאה על כל הטיפולים.
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
 
דרמוסתטיק קליניק - מומחים לרפואה אסתטית, הצערה ושיפור מראה הפנים   |   בית הרופאים ריינס 18 תל אביב   |   טלפון:0722-796-027
* כל הטיפולים מבוצעים על ידי ובפיקוח רפואי ע"י רופאים.
פילינג עמוק   הזרקות ומילוי קמטים   מתיחת פנים בחוטים נספגים   הבהרת כתמי פיגמנטציה   טשטוש קמטים   בוטוקס   הצערת עור הפנים   טיפול בכתמי עור   העלמת כתמי הריון   חומצה היאלורונית   הסרת נקודות חן   מילוי ועיבוי שפתיים   הסרת גידולי עור ושומות   הזרקת חומצה היאלורונית   החלקת עור הפנים   הבהרת העור   הזרקת חומצה היאלורונית לפנים   העלמת סימני גיל   טיפולים להעלמת קמטים   מזותרפיה והצערת מראה הפנים   עיצוב ופיסול פנים  
קידום אורגני | קידום אתרים